Znalezione wyniki: 250

autor: Maciek1971
13 lis 2017, 20:54
Forum: Infrastruktura drogowa
Temat: NIEbezpieczeństwo Al. Rzeczypospolitej na wys. Simply
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 3004

Re: NIEbezpieczeństwo Al. Rzeczypospolitej na wys. Simply

No nie do końca generalizuję. Tak jak zasada "nie kradnij" wynikajaca niekoniecznie z biblii ale z kodeksu karnego oboiwązuje np. w sklepie i nie trzeba do tego skończyć prawa tak samo poruszając sie po drodze lub po chodniku trzeba znać zasady ich użytkowania. Upraszając Yogi można przyjąć że skaso...
12 lis 2017, 0:21
Temat: NIEbezpieczeństwo Al. Rzeczypospolitej na wys. Simply
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 3004

Re: NIEbezpieczeństwo Al. Rzeczypospolitej na wys. Simply

Niebotycznie wkurza mnie ludzka głupota i bezmyślnośc. I paradoksalnie nie pisze tu o szarżujących kierowcach. Kiedys kiedy wątek na temat tego nieszczęsnego przejścia miał pentylion stron napisałem (chyba jeszcze prace się nie rozpoczęły) że jak zwykle ktos pomyślał d...ą a nie głową. Oczywiście pi...
05 paź 2017, 23:03
Temat: Południowa Obwodnica Warszawy (Trasa S2)
Odpowiedzi: 992
Odsłony: 190156

Re: Południowa Obwodnica Warszawy (Trasa S2)

dla przypomnienia moja relacja z WOGOP. Film z balkonu. Sobota około 21. Odległośc w liniiprostej od linii jezdni jakies 197 m wg google maps. Oczywiście mikrofon smartfonu delikatnie podbija dźwięk :)

https://youtu.be/ll8VNX4v_Xg
05 paź 2017, 22:58

oczywiście pomyliłem nazwy Wschodnia obwodnica GOP. Mając na uwadze ze ta trasa ma na Ślasku akternatywy i nie jest ściekiem komunikacyjnym jakim stanie się POW przynajmniej do czasu domknięcia obwodnicy od pólnocy, ruch na niej jest ogromny. Dane z 2015 mówią o 47tys pojazdów na dobę czyli teraz na...
05 paź 2017, 22:39

Chyba nie ma o co pytać, w sumie artykuł już był cytowany Południowa obwodnica Warszawy z dopuszczonym tranzytem tirów Wicedyrektor Kwieciński przekonywał jednak, że nie można porównywać południowej obwodnicy z Trasą AK i mostem Grota, przez który "idzie tranzyt po skosie przez całą Polskę”. - A tu ...
08 sty 2017, 18:46

Re: RE: Re: Południowa Obwodnica Warszawy (Trasa S2)

NAszczeście dokładnie to miałem na mysli. POW będzie na wschodzie MW wiec zachodnie wiatry beda zwiewaly zanieczyszczenia w kierunku Powsinka. Z Konstancinem prezesadziłem raczej bardziej Wisła i Józefów :) Na szczęscie wiarty mamy zachodnie w PL więc to bardziej problem dla mieszkańców Powsina i Ko...
08 sty 2017, 11:57

wątek jest rozciagniety na tyle stron że nie chcę się już kolejny raz powtarzać. W sieci sa dostepne mapu oddziaływania akustycznego Południowej obwodnicy GOP na odcinkach Dąbrowa Górnicza Sosnowiec Mysłowice. Dlaczego o nich pisze? bo w nocy można dostac pier....a od hałasujących TIRow a mam okazje...
05 wrz 2016, 14:12
Temat: Parkowanie w MW
Odpowiedzi: 465
Odsłony: 68547

Re: Parkowanie w MW

A ja mam inną teorię która niestety tylko potwierdza moje wcześniejsze obawy. Wszyscy w tym Tramwaje, Drogowcy i być moze dzielnica już wiedzą, wszyscy oprócz mieszkańców, że de facto linia zakończy się na skrzyżowaniu Branickiego Al. RP robiąc z tego miejsca wielkie komunikacyjne śmietnisko. W sumi...
26 sie 2016, 16:50
Temat: Parkowanie w MW
Odpowiedzi: 465
Odsłony: 68547

Re: Parkowanie w MW

Jaki cudem osoba prywatna buduje w świetle drugiej nitki AL. RP i potencjalnego tramwaju????????????
23 maja 2016, 19:16
Temat: ul. Branickiego
Odpowiedzi: 906
Odsłony: 142735

Re: ul. Branickiego

Zgadzam się, że chaos jest tam nieprzeciętny do tego żółte linie i zupełnie nie wiedząc czemu zamkniety lewoskręt w Branickiego z Al. RP. Niemniej jednak pierwszeństwo mają znaki pionowe nad poziomymi więc jadący AL RP mają pierwszeństwo.
15 maja 2016, 23:23
Forum: Galeria handlowa
Temat: CH Galeria Wilanów (GTC) - Przyczółkowa/Branickiego
Odpowiedzi: 2398
Odsłony: 279083

Re: CH Galeria Wilanów (GTC) - Przyczółkowa/Branickiego

Sorry pomyliłem Gieysztora z Giedroyciem :))))
15 maja 2016, 23:20

Dobrze że ktos raczył przypomnieć że nie tylko przelotówką Branickiego/Płaskowickiej będzie tu docierało pół południowego Ursynowa którego jedyną alternatywą jest Galeria Mokotów ale przede wszystkim mieszkańcy Józefowa, Otwocka, wszystkich miejscowości wzdłuż Traktu Lubelskiego i trasy na Lublin dl...
08 maja 2016, 20:22

A ro mój ulubiony fragment artykułu szczególnie dla kupujących mieszkania w okolicy Galerii. Możecie sobie to wydrukować i wziąć na negocjacje z deweloperem żeby uszczknąć jakieś dwa tysie na cenie metra kwadratowego.... Ale niestety nie udało się wyeliminować całkiem obsługi komunikacyjnej od Gieys...
08 maja 2016, 20:10

Nie chce mi się szukac moich starych postów ale w wielu wskazywałem dramatyczne z punktu widzenia MW rozwiązania komunikacyjne Galerii. W końcu sam inwestor przyznał, że ul Gieysztora na zasadzie coś za coś musi przyjąć na siebie ruch do/z Galerii. Oczywistym był pośpiech deweloperów w dokończeniu i...
04 sty 2016, 12:46

Przeważają wiatry zachodnie wiec jeżeli będą te kominy plus skarpa faktyczny wpływ będa miały na Zawady ale bardziej na druga stronę Wisły

Wyszukiwanie zaawansowane