Znalezione wyniki: 5

autor: Anittaa
06 cze 2011, 10:51
Forum: SM Osiedle Wilanów
Temat: Spółdzielnia tonie !
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 4361

Re: Spółdzielnia tonie !

Szanowni Państwo, Państwa wpisy pisane są z prespektywy osób głeboko zaangazowanych w sprawy spóldzielni, znających po nazwisku całą Radę Nadzorczą i zaslości pomiedzy członkami. Byłabym zobowiązana za krótkie wyjasnienie co zaszło na WZ i konsekwencje tych ruchów dla mieszkańców. Z mojej perspektyw...
03 cze 2011, 10:56
Temat: Majowe spotkania mieszkańców z Zarządem Osiedla Wilanów 2011
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1847

Re: Majowe spotkania mieszkańców z Zarządem Osiedla Wilanów

Jeśli chodzi o budynek Sobieskiego 4 wydaje się (bo nie sprawdzałam osobiście wyników głosowania), że wszystko odbyło się zgodnie z procedurami, odbyły się 2 ankiety - czy jestem za czy przeciw umieszczeniu takich anten, oraz druga, czy jestem za czy przeciw umieszczeniu reklamy na budynku.
03 cze 2011, 10:51
Temat: Tablice reklamowe w windach
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1281

Re: Tablice reklamowe w windach

dla mnie to nie do pomyślenia że zalewa nas się reklamami na lewo i prawo, w imie zarobku, którego efakty tak trudno są egzekwowalne i widoczne
03 cze 2011, 10:50
Temat: Plany remontowe budynków "Osiedle Wilanów" na rok 2011
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 2265

Re: Majowe spotkania mieszkańców Osiedla Wilanów z Zarządem

W związku z powyższymi informacjami proszę o informacje czy budynek Sobieskiego 4 doczeka się remontu fasady. Do kogo kierować prośby o wymianę domofonu w budynku?
03 cze 2011, 9:01
Forum: Kultura, sport i edukacja
Temat: Nowa inwestycja PZPN na Osiedlu Wilanów
Odpowiedzi: 79
Odsłony: 12505

Re: Nowa inwestycja PZPN na Osiedlu Wilanów

Czy mogę prosić o update w tej sprawie? Sprawdziłam i na stronie internetowej spółdzielni jest infomracja o budowie ogródka jordanowskiego i małego orlika (co to jest mały orlik?) na działce nr 36. Jestem szczególnie zainteresowana tą sprawa bo mieszkam obok. Nie chciałabym mieć parkingu czy wielkie...

Wyszukiwanie zaawansowane