Znalezione wyniki: 5

autor: LUCK 1
11 cze 2011, 2:42
Forum: SM Osiedle Wilanów
Temat: Spółdzielnia tonie !
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 4164

Re: Spółdzielnia tonie !

Nie WZA tylko WZcz - jeszcze nie prędko będziemy akcjonariuszami w tej Spółdzielni... Zagalopowałem się trochę  ale bądźmy „dobrej” nadziei-może kiedyś . Korzystając z okazji pytanie do Pana Marcina - jakie jest oficjalne stanowisko Wilanowa Wysokiego i Niskiego w sprawie odwołania Prezesa." - odpo...
11 cze 2011, 1:48
Forum: Interpelacje obywatelskie
Temat: KSIĘGA ŻYCZEŃ
Odpowiedzi: 161
Odsłony: 34187

Re: KSIĘGA ŻYCZEŃ

Zapomniałem, że w najgłębszej fazie snu występował jeszcze tramwaj do Wilanowa.
11 cze 2011, 1:45
Forum: Interpelacje obywatelskie
Temat: KSIĘGA ŻYCZEŃ
Odpowiedzi: 161
Odsłony: 34187

Re: KSIĘGA ŻYCZEŃ

Miałem sen: Widziałem autobus nr 172 w Wilanowie oraz nr 189 na Nałęczowskiej. Nowczesny MAN a może to był Solaris radośnie mknął jak strzała z Wilanowa na Ursynów przez nowiteńką ulicę Ciszewskiego. Szcześlwie, ulica ta nie była zakorkowna pewnie dzięki Nowokabackiej.Całe szczście, ze poszerzono te...
11 cze 2011, 1:12
Forum: Miasto żyje...
Temat: zasieg telefonii komorkowej
Odpowiedzi: 244
Odsłony: 21287

Re: Stacje bazowe telefonii komórkowej

Temat jest na tyle złożny i kontrowersyjny , że może najlepszym rozwiązaniem byłabo referendum mieszkańców całego osiedla. Można zadać pytania w następującym stylu: Czy Pan/Pani opowiada się za montażem kolejnych stacji bazowych na terenie osiedla. Czy Pan/Pani opowiada się za liwidacją zamontownych...
11 cze 2011, 0:48
Forum: SM Osiedle Wilanów
Temat: Spółdzielnia tonie !
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 4164

Re: Spółdzielnia tonie !

W moim odczuciu decyzja WZA jest kompletnie kuriozlna. Człowiek sprawował swoją funkcję przez jedynie 15-16 miesiecy, a i sytuacja zastna chyba nie była zbyt komfortowa. Korzystając z okazji pytanie do Pana Marcina - jakie jest oficjalne stanowisko Wilanowa Wysokiego i Niskiego w sprawie odwołania P...

Wyszukiwanie zaawansowane