Znalezione wyniki: 35

autor: mruffa
15 paź 2017, 14:37
Forum: Infrastruktura drogowa
Temat: Parkowanie w MW
Odpowiedzi: 465
Odsłony: 62677

Re: Parkowanie w MW

a od wczoraj w zatoce na Kieślowskiego (przy Vilano) samochody zaczęły parkować pod kątem i rozjeżdżają nowy trawnik.

Wychodzi na to, że słupki muszą być wszędzie.
14 paź 2017, 11:24

Może nie zauważyłem wcześniej albo znak jest od kilku dni. Jest znak "zakaz parkowania" i SM już wystawia mandaty. Może będzie porządek :)
12 paź 2017, 14:53

Na samym początku ten problem również występował. Pismo to Urzędu Miasta nie pomogło - zarząd budynku dostał informację, że taki znak nie zostanie postawiony. (nie mogę znaleźć skanu tego pisma). Potem przez donice i karteczki ochrony samochody przestały parkować. Aż do ostatniego remontu przyległej...
20 maja 2016, 8:52
Temat: Zobaczcie moją furmankę, czyli debilne parkowanie
Odpowiedzi: 1287
Odsłony: 181764

Re: Zobaczcie moją furmankę, czyli debilne parkowanie

Parking przy Biedronce jest dobrym przykładem, że pomysł płatnego parkowania nie jest zły.
25 mar 2016, 15:04
Temat: Parkowanie przy Placu Miejskim (ul. Kieślowskiego)
Odpowiedzi: 136
Odsłony: 19928

Re: Parkowanie przy Placu Miejskim (ul. Kieślowskiego)

Zakładając ten wątek miałem co innego ma myśli. Tu nie chodzi o to, żeby przebudowywać parking za 500 k zł, tylko karać niszczenie i blokowanie chodnika jak i w dużym stopniu jezdni. Patrząc na resztę Wilanowa, dopóki nie będzie słupków, to nawet na przebudowanym parkingu przy parku miejskim, znajdz...
15 lis 2015, 18:30
Forum: Handel i usługi
Temat: Jakiego typu lokali usługowych/handlowych brakuje wam na Wilanowie?
Odpowiedzi: 54
Odsłony: 5311

Re: Jakiego typu lokali usługowych/handlowych brakuje wam na Wilanowie?

yav pisze:Błagam Cię, nie żartuj. Tatar, bavette, kurczak, indyk, pasztety, kaszanka, polędwica wołowa, kotleciki jagnięce - wszystko naprawdę rewelacyjne.
Dokładnie. Jak byłem u nich w sobotę powiedzieli mi, że też niedługo pojawią się polskie sery :)
23 wrz 2015, 8:55

Proponuję nie otwierać szampanów i nadal monitorować sprawę. Na razie nie mamy rozwiązanego problemu tylko obietnicę, że coś się zrobi. Dopilnujmy tego. Zgadzam się. Drodzy Radni :) Czy jest możliwość złożenia interpelacji, aby dowiedzieć się na jakim etapie jest remont (czy została wybrana pracowa...
09 wrz 2015, 14:33

Widzę, że na stronie pojawiła się odpowiedź na interpelację Pani Radnej. (Wielkie dzięki dla Pani Radnej :) )
http://bip.warszawa.pl/NR/rdonlyres/001 ... odp274.pdf

Myślę, że jest pozytywna, teraz tylko czekać na efekty.

To za jaką kolejną ulicę bierzemy się? 8-)
27 sie 2015, 9:39

Kilka dni minęło na dodatkowe przemyślenia i dochodzę do wniosku, ale @Jacenty ma rację. Problemem akurat tutaj jest brak odpowiedniej reakcji ze strony Straży Miejskiej. Bo nic nie usprawiedliwia tego: IMAG1792.jpg IMAG1791.jpg Sytuacja z wczoraj wrzucona w inny wątek (http://www.e-wilanow.pl/forum...
26 sie 2015, 7:52
Forum: Handel i usługi
Temat: Piotr i Paweł w Royal Wilanów
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 948

Re: Piotr i Paweł w Royal Wilanów

Byłem w Nike. Dają 20% zniżki na cały asortyment do połowy września, więc miło :)
25 sie 2015, 14:05

Moim zdaniem rozwiązaniem jest budowanie parkingów i system dróg jedno kierunkowych. Aby walczyć na bieżąco z takim zachowaniem to nie można być człowiekiem kulturalnym. Tak jak napisałem kilka dni temu, Kieślowskiego jest jednokierunkowa i już dwa czy trzy nie mogłem wyjechać, bo ktoś jechał pod p...
25 sie 2015, 11:22

Bardzo dobrze, że złożyła a czy to jest dobre rozwiązanie dla mieszkańców zobaczymy. Moim zdaniem musimy się zastanowić nad kompleksowym rozwiązaniami ruchu i parkowaniem w całym Wilanowie. Wszyscy zastanawiają się nad tym już jakiś czas i za bardzo nie widać rezultatów. Dlatego postanowiłem podejś...
21 sie 2015, 12:16

Ja też nie jestem fanem słupków, bo brzydką wyglądają. Ale na pewno ładniej niż chodnik zawalony samochodami :) Krawężniki też będą do wymiany, bo są pokruszone przez te samochody. Rozmawiałem o problemach z parkowaniem ale tez o przepustowości naszych uliczek z oficerem SM. Jego zdaniem rozwiązanie...

Wyszukiwanie zaawansowane