Znalezione wyniki: 20

autor: emalkinska
24 sty 2017, 17:18
Forum: Kultura, sport i edukacja
Temat: Szkoła Podstawowa nr 358 - ul. Ledóchowskiej 10
Odpowiedzi: 103
Odsłony: 17104

Re: Przepełniona szkoła przy ul. św. U. Ledóchowskiej

Potwierdzam z doświadczenia nie ma możliwości zadeklarowania kontynuacji w obecnym przedszkolu i wzięcia udziału w nowej rekrutacji jednocześnie. Moje dziecko dwukrotnie nie dostało się do przedszkola na Ledóchowskiej pomimo, iż mieszkamy po drugiej stronie ulicy. Dwa lata było dowożone na Ursynów a...
09 lip 2014, 15:34
Forum: Infrastruktura drogowa
Temat: al. Rzeczypospolitej
Odpowiedzi: 1383
Odsłony: 117927

Re: al. Rzeczypospolitej

Widziałam to zderzenie. Od wczesnego popołudnia nie działała sygnalizacja świetlna. Nikt nic z tym nie robił, aż musiało dojść do tragedii. Swoją drogą wielokrotnie byłam świadkiem, kiedy w sytuacji braku lub awarii sygnalizacji kierowcy zupełnie nie potrafią odnieść się do znaków ani zachować. Akur...
21 maja 2014, 14:55
Temat: Dyżury przedszkoli samorządowych w okresie wakacyjnym
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 698

Re: Dyżury przedszkoli samorządowych w okresie wakacyjnym

Czy ktoś wspominał, że dyżur trwa 2 tyg, więc fizycznie dziecko idzie w ciagu 2 miesięcy do 4 przedszkoli?! Czy to jest ludzkie traktowanie maluchów, które np. dopiero zaczeły akceptować się w swojej grupie 3 latków? Rozwiązania w Polsce są bezcenne. Aż ciśnie mi się inne słowo....
21 maja 2014, 14:49
Forum: Handel i usługi
Temat: Cukiernia na rogu Osi Królewskiej i al.RP
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 1749

Re: Cukiernia na rogu Osi Królewskiej i al.RP

Możliwe, ze Simply juz niedługo sie otworzy. przeglądając wczorajsza prasowke rzuciło mi sie w oczy pokaźnych rozmiarów ogłoszenie na kasjera w Simply Wilanow. Bedzie super jak juz otworzą ;) z osiedla królewskiego to zaledwie rzut beretem :))) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk Dokładnie. Też ...
15 maja 2014, 13:53
Temat: przedszkole nr 420 - ul.Św. Urszuli Ledóchowskiej
Odpowiedzi: 226
Odsłony: 26236

Re: przedszkole nr 420 - ul.Św. Urszuli Ledóchowskiej

"Tylko 10%" to dla mnie AŻ 10 %. To bardzo dużo biorąc pod uwagę specyfikę Dzielnicy i Osiedla.
15 maja 2014, 12:54

Zgadzam się, że moje wypowiedzi nacechowane są emocjami. Oczywiste. Prosze zapytać innych rodziców, których dzieci się nie dostały do żadnego przedszkola. Wrze wszędzie! Tylko nie wszyscy maja odwagę to wylać na forum. Badania na małej próbie owszem nie wszystkie są miarodajne, zgadzam się, ale nie ...
13 maja 2014, 14:29

Wow niezła statystyka z rozmów z rodzicami na placu zabaw. Może tak zamiast podważać informacje od radnego to sama/sam się udasz do urzędu żeby zasięgnąć informacji u źródła zamiast opiniować na podstawie wróżenia z fusów. To nie wróżenie z fusów. To fakty! A urząd dzielnicy nie przyczynił się, aby...
12 maja 2014, 12:28

Znasz wszystkie rodziny, które złożyły wniosek do tego przedszkola? :shock: Nieee, ale Ostoja Wilanów jest tak dużą wspolnotą i od ponad roku rozmawialismy z rodzicami dzieci na placach zabaw o nowym przedszkolu. Prosze uwierzyć, nie była to garstka rodziców... Trywializowac można tylko wówczas, gd...
12 maja 2014, 10:04

Szanowni Państwo, Kilka krótkich informacji z wczorajszej Komisji Oświaty: - 99% dzieci zakwalifikowanych do wilanowskich placówek oświatowych, to dzieci właśnie z Wilanowa, - obecnie do czerwca będzie trwało korygowanie wszystkich zgłoszeń - część osób zrezygnuje ze względu na zakwalifikowanie do ...
02 maja 2014, 13:54

Tak, czytałam o tym "błędzie" systemu. Istna porażka! A czy ktoś czytał kiedyś ustawę o systemie oświaty? Jak powiem, że jest do du.. to zdecydowanie będzie pochlebstwo. Zupełnie nie reguluje co w przypadku tych, którzy zostali na lodzie. Ale za to wyraźnie jest napisane kto kwalifikuje sie jako sam...
30 kwie 2014, 12:01

Tak to prawda, u nas nie wypracowuje się zmian na etapie konsultacji społecznych a strajków.
30 kwie 2014, 11:45

Nie wiem, czy śmiać się czy płakać. Wiemy ile trwa w Polsce proces legislacyjny nawet nowelizacji ustawy. Szkoda, że nie można po prostu odmowic płacenia podatków. Byłby straszak i od razu wszystko dałoby się załatwić.
30 kwie 2014, 9:50

Do 420 dostały sie tylko dzieci o wysokiej ilości punktów podań było ok 400 do 3 latków i tyle samo do 4 latków. Znam osobiście przypadek sąsiada z miasteczka który sie dostał i inny gdzie wiem że rodzic lekko minął sie z prawdą oraz kilka osób których dzieci nie przyjeli. Do Ledóchowskiej dostały ...
30 kwie 2014, 9:41

Czy ten wątek czyta ktokolwiek z radnych? Wiem, strach się odezwać... Chciałbym jednak się dowiedzieć innej rzeczy przy okazji. Rozumiem, że dzielnica nie ma obowiązku zapewnienia edukacji przedszkolnej i jest to obojętne czy nie dostało się 100 dzieci czy 400... ...ale te dzieci będą za 3 lata chc...

Wyszukiwanie zaawansowane