Znalezione wyniki: 116

autor: ren07
20 kwie 2016, 16:19
Forum: AvanGarden
Temat: Rozliczenie mediów
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 1183

Re: Rozliczenie mediów

Będę wdzięczna.
19 kwie 2016, 17:13

Chyba się jednak nie zrozumiałyśmy :) Ja nie chciałam porównywać ceny za GJ/m2, tylko ilość energii cieplnej w GJ zużytej w danym okresie rozliczeniowym. A ponieważ zużycie w lokalach o powierzchni np. 50 m2 i 100 m2 podane w wartościach bezwzględnych trudno byłoby uznać za dobrą podstawę do porówna...
18 kwie 2016, 23:42

Dziękuję za odpowiedź. Pytanie na forum zadałam właśnie po to, żeby przygotować się do kontaktu z administracją :) Moim zamiarem nie było porównywanie wysokości dopłat, bo te oczywiście zależą nie tylko od rzeczywistego zużycia mediów, ale i od wcześniej wpłacanych zaliczek. Chodziło mi o zorientowa...
13 kwie 2016, 23:30

Rozliczenie mediów

Dobry wieczór, mam uprzejme pytanie do mieszkańców Avangarden, którzy 01.01.2015 - 31.12.2015 mieszkali w budynku i korzystali z ogrzewania: jakie zużycie (GJ) mają Państwo w otrzymanym rozliczeniu (np. w przeliczeniu na m2, gdyby ktoś nie chciał się chwalić powierzchnią swojego lokalu ;) ). Zdaję s...
14 sie 2014, 9:24
Temat: Reklama bouygues immobilier
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1755

Re: Reklama bouygues immobilier

Napisałam maila w tej sprawie do administratora Pana Tomasza, zobaczymy co odpisze. Dobry pomysł. Wydaje mi się, że może tam nie być okienm bo nie wyobrażam sobie żeby ktoś mieszkał z przysłoniętymi oknami ta reklamą..? chyba że nikt tam nie mieszka... ;) Przy tej wielkości mieszkań, okna od tej st...
13 sie 2014, 18:29
Forum: Rekreacja i zieleń publiczna
Temat: Plaża Wilanów
Odpowiedzi: 423
Odsłony: 40020

Re: Plaża Wilanów

No i zagadka się rozwiązała - będzie plac zabaw dla psów. A już miałam nadzieję, że to zaczątek parku... http://tinyurl.com/nlaqocm
12 sie 2014, 21:44
Temat: Reklama bouygues immobilier
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1755

Re: Reklama bouygues immobilier

Z ciekawości sprawdziłam, co jest zapisane w akcie notarialnym i wygląda na to, że reklama może wisieć nieodpłatnie do momentu sprzedaży ostatniego lokalu. O ile dobrze kojarzę, to wszystkie lokale zostały już sprzedane, nie wiem natomiast, jak wygląda sprawa z miejscami garażowymi (i jak ich sprzed...
11 sie 2014, 12:24
Forum: Infrastruktura drogowa
Temat: Zobaczcie moją furmankę, czyli debilne parkowanie
Odpowiedzi: 1287
Odsłony: 193693

Re: Odp: Zobaczcie moją furmankę, czyli debilne parkowanie

Aga, jeżeli chcesz wspierać przedsiębiorczość u nas, to w Miasteczku bez problemu znajdziesz i pralnię i aptekę, w pobliżu których można zaparkować. A Rossmann? Przy Osi są zatoczki parkingowe po jednej i po drugiej stronie, w bocznej uliczce z drugiej strony Scandinavian też można się zatrzymać. N...
11 sie 2014, 1:28

Re: Zobaczcie moją furmankę, czyli debilne parkowanie

Czy nie sądzicie, że to usprawiedliwianie łamania przepisów, bo "nie ma czasu", bo "założenie urbanistyczne nieżyciowe", bo "chcę zrobić zakupy po drodze" itp., itd. to nic innego jak rozgrzeszanie się w imię "wolnosci życia" i czubka swojego własnego nosa? Każdy tylko "na chwilę", "nie wiedziałem"...
11 sie 2014, 1:19

Re: Odp: Zobaczcie moją furmankę, czyli debilne parkowanie

Dlaczego muszę jechać do Sadyby np. do pralni i nakładać kilometrów, zamiast zabrać kieckę po drodze z pracy do domu z pobliskiej pralni u nas, w MW? Dlaczego mam robić zakupy w Sadybie i jechać do tamtejszej apteki, zamiast wspierać przedsiębiorczość u nas? To samo z Rossmanem? Dlatego, że tam są ...
10 sie 2014, 17:02

Re: Zobaczcie moją furmankę, czyli debilne parkowanie

Czy klient owego sklepu miał odstawić samochód do swojego miejsca na parkingu podziemnym, a potem na nóżkach biec po flaszkę wina? :) Cóż, myślę, że korona by mu z głowy nie spadła, gdyby tak właśnie zrobił :) Mógł też zaparkować w najbliższym miejscu, gdzie parkowanie jest dozwolone (np. przy Klim...
08 sie 2014, 22:18
Temat: Przyczepy reklamowe, latarnie ogłoszeniowe
Odpowiedzi: 650
Odsłony: 74176

Re: Przyczepy reklamowe, latarnie ogłoszeniowe

Wczoraj dostałem info na maila, że zgłoszenie zamknięte. Zniknęły te reklamy? Jeżeli chodzi o tę reklamę przychodni, która stoi przy skrzyżowaniu Osi z Sarmacką (na trawniku rozdzielającym obie nitki Osi), to nadal tam jest i ma się dobrze :-/ Nie wiem, czy zadziałały stosowne służby, czy też jakaś...
06 sie 2014, 13:31
Forum: Komunikacja publiczna
Temat: Jakie zmiany po wakacjach chcielibyście zobaczyć
Odpowiedzi: 84
Odsłony: 14159

Re: Jakie zmiany po wakacjach chcielibyście zobaczyć

yav pisze:Jeszcze raz pytam: skąd weźmiecie brygady na wydłużone 217?
A dlaczego to MY mamy się zastanawiać, skąd wziąć brygady na wydłużone 217? To raczej zadanie ZTM, któremu płacimy za bilety. A 217 na trasie wydłużonej do Służewca raczej by puste nie jeździło...
04 sie 2014, 12:43
Forum: Handel i usługi
Temat: DANE - spis sklepów i usług w MW
Odpowiedzi: 265
Odsłony: 78537

Re: DANE - spis sklepów i usług w MW

Mam nadzieję, że po tylu pozytywnych wpisach osobom z Zieleniaka "sodówka" nie uderzy do głowy. W niedzielę nieczynne, a w sobotę, przechodząc, chciałam zakupić jakiegoś owocka i mimo, że w środku było jeszcze kilka osób, zostałam powstrzymana przez pana stojącego przy drzwiach krótkim "Zamknięte". ...
04 sie 2014, 12:22
Temat: Plaża Wilanów
Odpowiedzi: 423
Odsłony: 40020

Re: Plaża Wilanów

Cube, dzięki za odpowiedź. Chyba trochę mało precyzyjnie zadałam pytanie :oops: Chodziło mi nie o tę dużą działkę Qualii, tylko o "mini zagajnik" zaraz obok plaży. Wygląda na to, że "coś rekreacyjnego" się tam tworzy?

Wyszukiwanie zaawansowane