Znalezione wyniki: 1727

autor: pntb
wczoraj, 20:37
Forum: Ostoja Wilanów
Temat: A może tak paczkomat w dawnym pomieszczeniu ochrony
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 178

Re: A może tak paczkomat w dawnym pomieszczeniu ochrony

Ja bym wolał w tym miejscu mały zieleniak. Tak było na Ursynowie, gdzie mieszkałem. Bez preferencyjnej ceny nie doczekamy się warzywniaka w okolicy.
05 sty 2018, 21:54
Forum: Słoń a Sprawa Polska
Temat: Polsko, czemu oszalałaś?
Odpowiedzi: 301
Odsłony: 22221

Re: Polsko, czemu oszalałaś?

Kraj, w którym w biały dzień w środku miasta pobito ciężko 14-latkę? Bezpieczny? Wolne żarty.
31 gru 2017, 16:22
Temat: Poranne korki
Odpowiedzi: 74
Odsłony: 5875

Re: Poranne korki

Nie wyobrażam sobie, by mogła stanąć kolejna placówka edukacyjna koło nas bez tego.
30 gru 2017, 18:53

Dużo lepszy pomysł. I jeszcze tańszy i mniej kłopotliwy.
21 gru 2017, 22:46
Forum: Komunikacja publiczna
Temat: Buspas w Al. Wilanowskiej
Odpowiedzi: 344
Odsłony: 47544

Re: Buspas w Al. Wilanowskiej

Off topic: Pimo z jedynki jesteś? Toś Ty trudna młodzież. Cud, żeś na ludzi wyszedł. :mrgreen:
21 gru 2017, 18:21

mam takie pytanie,czy znacie w Warszawie jakąś 2-pasmową ulicę na której 1 z pasów został przeznaczony na buspas... ??? Fragment al. Solidarności i cały Most Śląsko-Dąbrowski. Ul. 3 Maja i cały most Poniatowskiego. Tam, gdzie trudno o inne rozwiązanie problemu. W przypadku skrzyżowania al. Wilanows...
21 gru 2017, 18:16

Nie, była wypowiedziana do osoby, która uznała, że liczenie kosztów jest nieistotne. Jest. Jak wszystkiego, na co miałaby łożyć wspólnota. Szlaban z obsługą (bo nie obejdzie się bez niej) to wcale nie jest tanie rozwiązanie. Poszedłem na skróty, nie cytowałem, bo w tej wersji forum cytowanie przy pi...
21 gru 2017, 17:46

Szlaban nie spowoduje zmniejszenia ruchu, a tylko dystrybucję przez jeden wjazd od strony ronda Sapiehy. Czy jadący rano kurier ominie osiedle? Pójdzie na piechotę? Nie, wjedzie od drugiej strony. Wszyscy wjadą i tak. Tylko problem będzie wyłącznie na głowie Hlonda 10.
21 gru 2017, 17:43

Zamiast lekceważenia pytania wolałbym konkret - ile kosztuje szlaban z konserwacją i obsługą? No i kto będzie otwierał przy notorycznych błędach kamery (patrz wątek o Royalu)? Ja widzę wiele pilniejszych wydatków, nie tylko progi.
21 gru 2017, 11:28

Mam nadzieję drodzy entuzjaści szlabanów i innych zasieków, że wrzucicie tu REALNE koszty funkcjonowania tego niepotrzebnego grodzenia się. Albo zadeklarujecie pokrycie kosztów czegoś, co połowie wspólnoty tylko dodatkowo utrudni życie.
21 gru 2017, 11:22

Dla tych osób jest Korbońskiego i P&R przy stacjach metra na Ursynowie.
17 gru 2017, 23:17

Demagogia. W przypadku Warszawy liczone to było wielokrotnie. Komunikacja kosztuje tyle, że na jej modernizację miasto bierze kredyty. Dopłata do uczniów naciągnęła budżet jak gumkę. Można jeździć za darmo, jeśli ograniczy się inne wydatki, np. budowę szkół. Tylko tego polityk, zwłaszcza populista, ...
17 gru 2017, 23:13

Wjeżdżający na nasze osiedle rozładowują korki, bo strumienie ruchu się rozrzedzają. Próba upchnięcia ich tylko w Hlonda i "Zdrową" (większość to dojeżdżający do przedszkola przecież), spowoduje całkowite przytkanie ronda Sapiehy. A co za tym idzie wyjazdu z Hlonda 10. Egoizm rzadko prowadzi do tego...
17 gru 2017, 20:31

W tym tygodniu otwarcie Rosnowskiego. Dobry moment na powstanie buspasa. Z kamerami przeciw cwaniaczkom. Jak się udrożni al. Wilanowską to ZTM dołoży kursów 217, a może nawet przedłuży mu linię. Bo korzystać z infrastruktury miejskiej powinni wygodniej ci, co nie są egoistami. Czyli pasażerowie komu...
17 gru 2017, 20:09

Czyli generalnie jest to próba przerzucenia ruchu, który przeszkadza mieszkańcom Hlonda 2-4 w całości pod okna mieszkańców Hlonda 10, którzy i tak mają najtrudniej, bo blokuje się wyjazd ze Zdrowej. Brawo egoiści... Mam nadzieję, że nie uda się wprowadzić chorego pomysłu ze szlabanami.

Wyszukiwanie zaawansowane