Znalezione wyniki: 138

autor: majkeloski
10 maja 2018, 23:58
Forum: Inwestycje
Temat: Plac między Sarmacką, Rycerstwa Polskiego a al. Wilanowską - działka Japończyka
Odpowiedzi: 170
Odsłony: 25226

Re: Plac między Sarmacką, Rycerstwa Polskiego a al. Wilanowską - działka Japończyka

Czytaj ze zrozumieniem sąsiadko, napisałem, że klondaik zrobił dokładnie to samo co Bi-Polska - wycisnąl z działki maximum pumu, nigdzie nie napisałem, czy jest to fair, czy nie. Nasze miasta mają słabych gospodarzy, ale już np. W takim Hamburgu deweloperzy realizujący inwestycje pod nazwą Hafencity...
10 maja 2018, 22:05
Temat: Plac między Sarmacką, Rycerstwa Polskiego a al. Wilanowską - działka Japończyka

Re: Plac między Sarmacką, Rycerstwa Polskiego a al. Wilanowską - działka Japończyka

Mithra, udowadniam Ci jedynie to, że sami mieszkacie na osiedlu wyciśniętym na maxa, BI-Polska zachował minimalną odległość od granicy działki, to samo robi KLONDAIK, no ale podnosi się raban, bo przecież ja już tu mieszkam, ja mam widok z okien na zieleń, a tu mi budują blok. A przecież ja chcę szk...
09 maja 2018, 14:11

Mithra, bądźmy poważni. Na oko, jaka jest odległość między budynkami z Twojego zdjęcia? 20? 15? 10? A na oko, jaka jest odległość między Waszym osiedlem, a willami pod adresem Sarmacja 5, które powstały kilka lat przed Waszą inwestycją? To ja Ci powiem, że wg mapy, do której Cię odsyłam odległość mi...
07 maja 2018, 23:25

Mithra, mam przyjemność mieszkać na sąsiednim osiedlu, zaprojektowanym przez tę samą pracownię architektoniczną, co La Lumiere – FBT pracownia architektury i urbanistyki. Pracownia zaprojektowała kilka osiedli w Miasteczku (Wilanów Park, Scandinavian House, La Lumiere, Aura Park), gdzie PUM jest wyc...
01 maja 2018, 10:42

Mithra - proponuję wejść na stronę mapa.um.warszawa.pl, użyć narzędzia pomiary w zakładce Warszawa dzisiaj i policzyć np. odległość między budynkiem Sarmacka 1B i Sarmacka 5 c, Sarmacka 5 d, ewentualnie w ramach Waszej inwestycji odległość w prześwicie budynku Sarmacka 1 albo odległość między tym bu...
19 kwie 2018, 23:39

typowo polskie - kupić mieszkanie wierząc w opowiastki dewelopera o wiecznej zieleni za oknem, nie sprawdzając planu, a potem robić awanturę, bo za oknami buduje się blok!!! Słusznie ktoś wcześniej zauważył, że wasz deweloper również zachował minimalną odległość od granicy działki, czyli 4 m, sąsiad...
21 mar 2017, 23:23
Forum: Miasto żyje...
Temat: Wilanów górą!
Odpowiedzi: 48
Odsłony: 7910

Re: Wilanów górą!

(...) - bardzo proszę o kulturę - yav
Czy tak samo Pani radna reagowała po przyznaniu I miejsca w plebiscycie na makabryłę np. w 2015 roku centrum handlowemu w Kwidzynie? albo wycince parku w Rybniku w 2014? No tak, przecież organizatorem plebiscytu jest AGORA.... wszystko jasne!
09 mar 2017, 22:30
Forum: Słoń a Sprawa Polska
Temat: Ministerstwo Orderów Narodowych
Odpowiedzi: 847
Odsłony: 68307

Re: Ministerstwo Orderów Narodowych

(...) - wycięto część wypowiedzi - yav Zniszczyła Pani to forum, upolityczniając każdy wątek, nawet ten najmniej związany z polityką. W każdym, w absolutnie każdym wątku musi Pani wtrącać Wasze pisowskie przekazy dnia od Prezesa Kaczlera, sprowadzając dyskusję o krzaczkach do jatki politycznej. Mam...
05 sty 2017, 20:45
Forum: Galeria handlowa
Temat: CH Galeria Wilanów (GTC) - Przyczółkowa/Branickiego
Odpowiedzi: 2406
Odsłony: 301009

Re: CH Galeria Wilanów (GTC) - Przyczółkowa/Branickiego

Yav, nie wiem, ktoś tu kiedyś napisał, że całą sitwa trzęsie niejaki Gaj Pery, ja bym się zgłosił do Gaja!
05 sty 2017, 20:13

Mamy konkurencję dla inwestycji GTC, znacznie większe centrum handlowe po drugiej stronie Wisły. Po wybudowaniu S2 dojazd będzie błyskawiczny :) http://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141638,21200856,na-dawnym-lotnisku-w-goraszce-powstanie-gigantyczne-centrum.html Może z długim blokowaniem ...
12 paź 2016, 20:00

Super wiadomość!!! Brawo Wilanow!!! Brawo radni i lokalni działacze! I dziękuję w imieniu mieszkańców!
A Czaroslaw pewnie teraz siedzi, napierdziela w klawiaturke i tropi kolejne spiski :):):)
07 wrz 2016, 16:37
Forum: Ratusz
Temat: Ratusz Wilanów i okolice
Odpowiedzi: 146
Odsłony: 30523

Re: Ratusz Wilanów i okolice

Inwestor nie da, wkrótce rozpoczyna komercjalizację projektu. Miasto całkiem niedawno miało okazję działkę kupić korzystając z prawa pierwokupu, ale z tego prawa nie skorzystało. Na jakiej zasadzie miałoby dojść do transakcji? Niestety, na szkołę w tym miejscu nie ma już szans. Chyba, że przyjdzie n...
13 maja 2016, 18:09

Sąsiedzie aldiss/Czago (źli ludzie piszą, że Czago to alter ego aldissa i vice versa), podsumuję Twoje enuncjacje i sprawozdania z Komisji cytatem Przemysława B z forum SCC. Myślę, że to będzie idealne spuentowanie Twojej aktywności na tym forum, za którą serdecznie dziękujemy. A więc kolega Przemo ...
13 maja 2016, 17:44

Fajnie było słyszeć głosy poparcia, i wysłuchać też opinii przeciwnych Normalnie zaraz mnie zemdli od Waszego PRowego bełkotu - fajnie było usłyszeć DWA głosy poparcia (Żmijewski&Goltz) i ponad 30 opinii przeciwnych!!! Ja w pierwszej kolejności bardzo uprzejmie proszę o przekazanie nam pełnej listy...

Wyszukiwanie zaawansowane