Znalezione wyniki: 379

autor: mithra
04 gru 2017, 10:27
Forum: Kultura, sport i edukacja
Temat: Czy to jest bezpieczne
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 719

Re: Czy to jest bezpieczne

baart pisze:
02 gru 2017, 14:47
dzieci muszą uczyć się życia od małego,
czyhają na nie poważne zagrożenia - nauczą się bezpiecznie poruszać po takich schodach to będą umiały walczyć o wolność za kilka lat.....
O ile nie zostaną wcześniej inwalidami :cry:
02 gru 2017, 14:17

Re: Czy to jest bezpieczne

yav pisze:
02 gru 2017, 14:15
Mogę przenieść te wpisy do wątku o szkole?
Ale do jakiego, ?to nie ledochowska
02 gru 2017, 9:01

Czy to jest bezpieczne

W szkole wprowadzono nowe zasady nt bezpieczeństwa, jednym z nich było wydzielenie osobnego wejścia dla budynku dla przeszkólaków.
To wejście wyglada tak, czy waszym zdaniem spełnia wymogi bezpieczeństwa?
Obrazek
Obrazek
23 lis 2017, 13:04
Forum: Radni
Temat: Prośba do radnych
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 319

Re: Prośba do radnych

Będę bardzo wdzieczna, tym bardziej,że we wcześniejszych latach zerówki mialy naukę pływania, najwyraźniej przejecie opieki nad basenem i ratownikami przez zarząd gminy wyszło dzieciom na szkodę.
23 lis 2017, 10:56
Forum: Radni
Temat: Prośba do radnych
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 319

Prośba do radnych

Zwracam się do radnych z następującym problemem. W szkole Kostki Potockiego dzieci z oddziałów zerowych( podobno na zasadzie łaski pańskiej) maja zajęcia na basenie. Niestety te zajęcia polegają wyłącznie na tłoczeniu masy dzieciaków w niewielkim brodziku. Szkoła odmawia dzieciom nauki pływania ( ch...
22 lis 2017, 11:35
Forum: Infrastruktura drogowa
Temat: ul. Korbońskiego/Rosnowskiego (tzw. "ul. Nowokabacka")
Odpowiedzi: 461
Odsłony: 73640

Re: ul. Korbońskiego/Rosnowskiego (tzw. "ul. Nowokabacka")

YOGItheBEAR pisze:
22 lis 2017, 10:27
bierute pisze:
21 lis 2017, 17:16
tylko po co mam zamieniać samochód na taksówkę? przecież i jedno i drugie ma 4 koła i tak samo smrodzi...
Ale taksówka nie zajmuje miejsc parkingowych. ;)
Ale za to zajmuje pasy na drodze bo taksówkarzom " nie opłaca się " parkować.
30 paź 2017, 11:40
Temat: ORLIK
Odpowiedzi: 243
Odsłony: 54607

Re: ORLIK

O budowę drugiej szkoły upomnielismy się jako pierwsi jeszcze w 2014 r. Robimy to systematycznie. Powody trudności w tym zakresie są znane i nie ma co powtarzać argumentów i faktów. Jesteśmy skazani na długie negocjacje i dobrą wolę developera. Taka jest prawda. I to wszytko co można zrobić. Nie ma...
20 paź 2017, 10:01
Temat: CKW Radosna - sala na samym dole
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 556

CKW Radosna - sala na samym dole

Czy ktoś wie o co chodzi z ta sala na dole CKW , która jest dawana i odbierana przez zarzad dzielnicy CKW? Miały tam być zajęcia sportowe, ale dzielnica odebrała ckw salę. Ktoś wie co tam teraz ma być?
10 paź 2017, 19:54
Forum: Rekreacja i zieleń publiczna
Temat: Nowy park w Wilanowie
Odpowiedzi: 168
Odsłony: 12335

Re: Nowy park w Wilanowie

J.Szubińska-Piszczek pisze:
09 paź 2017, 22:06
mithra pisze:
09 paź 2017, 20:03
Miejsca wypoczynku i rekrecji w moim odczuciu na taka infrastrukturę się składają

Proszę to powiedzieć mieszkańcom dzielnicy, którzy nie mają ulicy, chodnika i latarni.
Prosze zacytowć caly mój post, Wyrwyanie zdania z kontekstu zdecydowanie deformuje przekaz ;)
09 paź 2017, 20:03

Po pierwsze pieniądze "znajduje" Zarząd Dzielnicy, a nie radni. A po drugie, budżet nie jest z gumy, więc trzeba wybierać. Naszym zdaniem, najpierw powinno się zapewnić mieszkańcom dzielnicy podstawową infrastrukturę, a później tworzyć kolejne miejsca odpoczynku i rekreacji. Miejsca wypoczynku i re...
08 paź 2017, 17:40
Temat: Budowa kolejnych szkół w Wilanowie
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 2398

Re: Budowa kolejnych szkół w Wilanowie

Skoro wywołałs mnie do tablicy to napiszę ci tak. Moja krytka nie bierze sie z powietrza. Widzę jak dzialki przeznaczone pod edukacje sa wykupywane przez deweloperow ( jedna tuż koło mnie) i wiem że zarzad dzielnicy nie robił nic by je pozyskać ( oprócz zaznaczenia na mapie), a fakt wykupienia splyn...
06 paź 2017, 12:05
Forum: Pogadanki i pogaduchy
Temat: Designerskie krzesła
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 1211

Re: Designerskie krzesła

Moderatorzy bardziej nieomylni ? czy prześledziłeś historie logowań, baze whois i znalazłeś firmowe IP? ;)

btw. nie wiesz z czym porównywać wiec nie wiesz czy inaczej ;)
06 paź 2017, 7:05

mithra, to naiwność czy brak wiedzy? Jestem moderatorem na trzech forach i potrafię dobrze rozpoznać spamerów. Jest ich niestety bardzo dużo, ale działają według tych samych schematów. Pimo mam i mialam kilka for ( jako admin) i z dośw wiem że nie kazdy podejrzany ujawnia sie jako spamer, czesto wi...
05 paź 2017, 18:33

Uwielbiam to forum za to ciepło z jakim wita sie nowych użytkowników , za brak podejrzliwości i ciepłą rodzinną atmosferę. Chwała nieomylnym ;)
27 wrz 2017, 20:23

Bytnośc w Powsinie nie ma wiecej wspolnego z halasem niż kontaktem z naturą Miasta z definicji nie zaspakajają potrzeby kontaktu z naturą. Ja, kiedy potrzebuję kontaktu z naturą, jadę nad Wisłę albo do lasu za Górą Kalwarią. Wspołczesne miasta z tej definicji rezygnują i wspolczesny tred jest taki ...

Wyszukiwanie zaawansowane