Znalezione wyniki: 452

autor: mithra
24 maja 2018, 7:42
Forum: Kultura, sport i edukacja
Temat: SzP nr 261 opinie
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 2811

Re: SzP nr 261 opinie

nie
16 maja 2018, 14:07
Forum: Budżet partycypacyjny
Temat: Co z realizacją projektu " Zaczarowany Las"?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 390

Re: Co z realizacją projektu " Zaczarowany Las"?

Bardzo dziekuję Pani Radna.
Jest światełko nadzieii.
16 maja 2018, 9:17
Forum: Budżet partycypacyjny
Temat: Co z realizacją projektu " Zaczarowany Las"?
Odsłony: 390

Co z realizacją projektu " Zaczarowany Las"?

Osobiście na niego głosowalam licząć na to że moje dzieci bedą wreszcie miały szansę miło spedzić czas " Swietlicowy" czyli beda mialy gdzie sie bawić. Niestety np wczoraj zastalam córkę z kolegami siedzącą na jakims odartym kawałku ziemi całą utytłaną w pyle. To niesamowite że moje dziecko z najwie...
13 maja 2018, 20:28
Forum: Inwestycje
Temat: Plac między Sarmacką, Rycerstwa Polskiego a al. Wilanowską - działka Japończyka
Odpowiedzi: 170
Odsłony: 25295

Re: Plac między Sarmacką, Rycerstwa Polskiego a al. Wilanowską - działka Japończyka

Szkoda że deweloperzy wszytkich inwesycji nie poszli śladami Ostoi Akurat ostoja jest dla mnie typowym osiedlem półotwartym - identycznym jak bardzo wiele lokalizacji w miasteczku - udostępniających cześć swojej przestrzeni na publiczne, ograniczając w sposób selektywny jedynie bardzo ograniczoną p...
13 maja 2018, 14:16
Temat: Plac między Sarmacką, Rycerstwa Polskiego a al. Wilanowską - działka Japończyka

Re: Plac między Sarmacką, Rycerstwa Polskiego a al. Wilanowską - działka Japończyka

Inna sprawa że jak się udało kupić idealne miejsce na szkole to sąsiedzi z ostoi (a przynajmniej ich część) zaczęli być zdecydowanie na nie dla szkoły w tym miejscu. Zakładam więc ze niezależnie jakie będą inwestycje i kto je będzie robić zawsze będą protesty i osoby próbując je blokować Z pogrubio...
12 maja 2018, 8:08

Jeśli chodzi akurat o klondiki to tak, ale drogę można było zrobić bez tej inwestycji a w kontekście tego co pisałam powyżej dobrze by wszytkim zrobiło otwarcie także pozostałych inwestycji.
Szkoda że deweloperzy wszytkich inwesycji nie poszli śladami Ostoi
11 maja 2018, 13:30
Temat: Za co dopłaca się w przedszkolach państwowych?
Odsłony: 289

Re: Za co dopłaca się w przedszkolach państwowych?

Wycieczki, rada rodziców, składka na materiały plastyczne i inne- często miesięczna, ew zajecia dodatkowe. To wszystko niby dobrowolne, ale jednak się płaci.
11 maja 2018, 9:11
Forum: Infrastruktura drogowa
Temat: Połączenie Sarmackiej z Al. Wilanowską
Odpowiedzi: 89
Odsłony: 11745

Re: Połączenie Sarmackiej z Al. Wilanowską

Tyle że to są jednorazowe akcję i zapewne teraz tam parku∆ący maja zapewniony spokój na najbliższe kilka miesięcy :lol:
11 maja 2018, 9:08

No nie do końca..inwestycje za klondiki po prostu nie mają płotów od srony ścieżki , ale przejść sie pomiedzy budynkami nie da.No i dokladnie nie wiemy czy nie powstanie tam płot.
ALe to żałosne że nikt nad tym nie panuje, nikt nie egzekwuje i idea otwartego miasteczka pozostala ideą.
11 maja 2018, 8:31

Czytaj ze zrozumieniem sąsiadko, napisałem, że klondaik zrobił dokładnie to samo co Bi-Polska - wycisnąl z działki maximum pumu, nigdzie nie napisałem, czy jest to fair, czy nie. Nasze miasta mają słabych gospodarzy, ale już np. W takim Hamburgu deweloperzy realizujący inwestycje pod nazwą Hafencit...
10 maja 2018, 23:40

Litości...udowadniałeś że odległosci na samym osiedlu też są wciśnieta na maxa, a potem przeżuciłeś si ena osiedlw wcisniete na maxa i to generalnie jest fair w przeciwienstwie do działan deweloperow , ktorzy spokojnie mogą robić ludziom ciemnice. Swoja drogą ubawiłam sie wyobrażając sobie jak miast...
10 maja 2018, 12:53
Temat: Rozjeżdzanie pieszych na pasach przez rowerzystów!
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 1742

Re: Rozjeżdzanie pieszych na pasach przez rowerzystów!

Ty jak coś człowieku napiszesz to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać... Na tysiące rowerzystów po ulicach jeżdżą JEDNOSTKI, ale Ty przyczepiłeś się jakiegoś ewenementu i ciśniesz emocjonalne bzdety. Tak bardzo przeszkadzają Ci rowerzyści na drogach? Samochód to 2 tony poruszające się 50 km/h (teo...
10 maja 2018, 9:25
Forum: Infrastruktura drogowa
Temat: Połączenie Sarmackiej z Al. Wilanowską
Odpowiedzi: 89
Odsłony: 11745

Re: Połączenie Sarmackiej z Al. Wilanowską

Rozumiem, że osoby, które mają mieszkania z widokiem na tą uliczkę nie są zainteresowane tym udrożnieniem, ale zapewniam Was, że lepiej mieć widok na zwykłą uliczkę niż oglądać bałagan parkingowo - komunikacyjny jaki jest tam teraz. Jaki "masowy ruch" ? Właśnie o to chodzi, że im więcej jest tych p...
10 maja 2018, 9:19

Mithra, bądźmy poważni. Na oko, jaka jest odległość między budynkami z Twojego zdjęcia? 20? 15? 10? A na oko, jaka jest odległość między Waszym osiedlem, a willami pod adresem Sarmacja 5, które powstały kilka lat przed Waszą inwestycją? To ja Ci powiem, że wg mapy, do której Cię odsyłam odległość m...
08 maja 2018, 6:03
Temat: Rozjeżdzanie pieszych na pasach przez rowerzystów!
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 1742

Re: Rozjeżdzanie pieszych na pasach przez rowerzystów!

Do pełni szczęścia dodałbym jeszcze apel do pieszych o nie wchodzenie na drogę dla rowerów (nie ścieżkę rowerową) poza wyznaczonymi przejściami. Szanujmy się nawzajem. A to też tak działa...najgorsi są chyba starsi ludzie z pieskami.. Oni idą chodnikiem a piesek na długiej lince przełazi na trawnic...

Wyszukiwanie zaawansowane