Znalezione wyniki: 395

autor: Szatyn
08 sty 2018, 13:24
Forum: Ostoja Wilanów
Temat: Dmuchawy do liści
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1146

Re: Dmuchawy do liści

Z tym smogiem dzisiaj to właśnie nie jestem pewien, stacja pomiarowa przy Niepodległości pokazuje przekroczenia o ponad 400% i bardzo złe powietrze, a ta na Ursynowie pokazuje, że powietrze jest dobrej jakości... przydałby nam się naprawdę punkt pomiarowy na Wilanowie...
05 sty 2018, 15:47
Forum: Infrastruktura drogowa
Temat: Ciszewskiego bis
Odpowiedzi: 189
Odsłony: 30909

Re: Ciszewskiego bis

Dlaczego nie ma drogi dla rowerów na południowej części Zdrowej (na południe od ronda)? To w sumie dobre pytanie, w niewiadomej przyszłości, ale jednak przyszłości ul. Zdrowa zostanie przejęta i uporządkowana i pewnie powstanie wzdłuż niej ścieżka rowerowa, przydałoby się więc przynajmniej pozostaw...
04 sty 2018, 10:05
Temat: Ciszewskiego bis
Odpowiedzi: 189
Odsłony: 30909

Re: Ciszewskiego bis

Tego chyba nadal nie wiadomo, kiedyś znalazłem jakiś wstępny projekt, z którego można jedynie wyczytać tyle, że ul. Rzodkiewki będzie przebiegała pod ulicą Ciszewskiego, będzie więc to prawdopodobnie nasyp (choć filary są równie możliwe)...
18 lis 2017, 20:49
Temat: Gaz na Zdrowej
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 935

Re: Gaz na Zdrowej

Też byłem świadkiem tego wydarzenia. Btw, co w ogóle robi gaz w tym miejscu? Czy t jest ta rura, która idzie wzdłuż Hlonda do domków jednorodzinnych? Przecież u nas MW nie ma gazu w budynkach...
15 lis 2017, 13:26
Forum: Interpelacje obywatelskie
Temat: Smog - stacja wykazująca zanieczyszczenie powietrza
Odpowiedzi: 101
Odsłony: 22069

Re: Smog - stacja wykazująca zanieczyszczenie powietrza

Faktycznie, teraz dopiero widzę, że trzeba zapewnić stały dostęp do energii elektrycznej, wskazana przeze mnie lokalizacja jest więc zła i będę musiał zmienić ją na własny balkon.
15 lis 2017, 11:27

Pimo, masz oczywiście rację, warunek uczestnictwa w konkursie jest dosyć upierdliwy, ale mimo wszystko uważam, że warto, taka stacja na prawdę jest nam potrzebna, jeżeli mieliby ją u nas zamontować to jakoś przeboleję ten telefon z ofertą handlową, a z mailingu w każdej chwili można się wypisać.
15 lis 2017, 9:55

Znalazłem dzisiaj info, o tym że Aviva przygotowała antysmogowy program społeczno-edukacyjny, w tym konkurs, w którym można zgłaszać miejsca (w sumie 100), w których firma ta umieści urządzenia monitorujące jakość powietrza. Nie wiem jak w tej chwili wygląda sytuacja z umiejscowieniem takiego czujni...
06 paź 2017, 12:59
Forum: Rekreacja i zieleń publiczna
Temat: Nowy park w Wilanowie
Odpowiedzi: 168
Odsłony: 15064

Re: Nowy park w Wilanowie

J.Szubińska-Piszczek pisze:
06 paź 2017, 12:01
Szkoda, że Pan się nie ujawnił i nie wsparł sąsiadki.
Niestety mając dwójkę małych dzieci nie jestem w stanie zwykle zostać tak długo, musiałem więc wyjść zanim do głosu dopuszczeni zostali mieszkańcy...
06 paź 2017, 10:38
Forum: Rekreacja i zieleń publiczna
Temat: Nowy park w Wilanowie
Odpowiedzi: 168
Odsłony: 15064

Re: Nowy park w Wilanowie

Droga radna, chyba nie mówi Pani o mnie, bo jestem mężczyzną, a również byłem na wczorajszej komisji i reprezentuję mieszkańców Miasteczka Wilanów. Skąd więc Pani teza, że była tam tylko jedna osoba? Jak zwykle przedstawia Pani wersję wydarzeń, która jest wygodna dla Pani. O tóż ja także, oraz moi w...
25 wrz 2017, 9:33
Temat: Parkowanie na Ostoi...
Odpowiedzi: 1069
Odsłony: 155822

Re: Parkowanie na Ostoi...

Droga administracjo, Czy na miejscu parkingowym można trzymać wszystko czego tylko dusza zapragnie? Czy można tworzyć własne konstrukcje? Jeżeli nie, to czy są podejmowane jakiekolwiek skuteczne działania w tym zakresie? Przykładów jest wiele, choć pokazuję poniżej jeden szczególny, który muszę przy...
14 wrz 2017, 12:19
Temat: Południowa Obwodnica Warszawy (Trasa S2)
Odpowiedzi: 992
Odsłony: 190149

Re: Południowa Obwodnica Warszawy (Trasa S2)

Ok, rozumiem.
14 wrz 2017, 11:53
Temat: Południowa Obwodnica Warszawy (Trasa S2)
Odpowiedzi: 992
Odsłony: 190149

Re: Południowa Obwodnica Warszawy (Trasa S2)

marecky pisze:
14 wrz 2017, 11:14
Dzisiejsze wieśc ws decyzji środowiskowej i braku ekranów:
http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7, ... anami.html
Może ktoś wrzucić tu pełną wersję tego tekstu?
11 wrz 2017, 9:24
Forum: Kultura, sport i edukacja
Temat: Przedszkole nr 424 - ul. Hlonda 20J
Odpowiedzi: 218
Odsłony: 38542

Re: Przedszkole nr 424 - ul. Hlonda 20J

A ja mam prośbę do radnych, żeby zajęli się montażem jednego dodatkowego hopka ("policjanta") przy ul. Zdrowej na wysokości nowego przedszkola, w tej chwili są dwa takie hopki, ale moim zdaniem są zamontowane zupełnie bez sensu, chroniąc przechodzących do przedszkola tylko od strony u. Hlonda, jadąc...
04 wrz 2017, 10:35
Temat: Ul. Hlonda od ronda Sapiehy w kier. Ursynowa
Odpowiedzi: 135
Odsłony: 22376

Re: Ul. Hlonda od ronda Sapiehy w kier. Ursynowa

Napisałem maila do administracji, mam nadzieję, że sprawnie zareagują.
04 wrz 2017, 9:26
Temat: Ul. Hlonda od ronda Sapiehy w kier. Ursynowa
Odpowiedzi: 135
Odsłony: 22376

Re: Ul. Hlonda od ronda Sapiehy w kier. Ursynowa

No i tak jak można było się spodziewać, chodnik na wysokości nowo otwartego przedszkola był zastawiony przez rodziców dowożących dzieci... albo trzeba tam zaangażować mocno straż miejską albo postawić donice, bo nie da się przejechać...

Wyszukiwanie zaawansowane