Znalezione wyniki: 400

autor: Szatyn
08 kwie 2018, 20:01
Forum: Infrastruktura drogowa
Temat: Ciszewskiego bis
Odpowiedzi: 236
Odsłony: 43770

Re: Ciszewskiego bis

Powiem tak: w trakcie mojego pobytu za ocenam oraz w Szwajcarii spotkałem się z takim rozwiązaniem, iż drogi przez tereny rezerwatu / lub obok/ były wykorzystane tylko i wyłącznie do ruchu lokalnego przez samochody osobowe od poniedziałku do piątku. Weekend był zarezerwowany dla pieszego ruchu mies...
07 mar 2018, 16:22
Forum: Rekreacja i zieleń publiczna
Temat: wycinka drzew Przyczółkowa
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 1308

Re: wycinka drzew Przyczółkowa

Mi sie wydaje, że ta wycinka dotyczyć będzie jednak POW, pamiętajmy, że w tym miejscu będzie duży węzeł, nie będzie to więc liniowe rozwiązanie, a obejmujące znacznie większy obszar, stąd tak rozległe wycinki drzew sięgające obszarów przy Biedronce...

Ale pewności nie mam.
06 mar 2018, 16:47
Forum: Komunikacja publiczna
Temat: Tramwaj do Wilanowa
Odpowiedzi: 612
Odsłony: 103314

Re: Tramwaj do Wilanowa

Super wiadomość, oby te uzgodnienia nie trwały tylko latami...
24 lut 2018, 9:56
Temat: ul. Orszady
Odpowiedzi: 377
Odsłony: 57467

Re: ul. Orszady

Dokładnie, na haloursynow pisali niedawno, ze przebudowa i reorganizacja skrzyżowania w okolicy skarpy to temat dopiero na 2019 rok.
24 sty 2018, 15:16
Forum: Ostoja Wilanów
Temat: Zmiana kodów do domofonu
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 1146

Re: Zmiana kodów do domofonu

yav pisze:
23 sty 2018, 9:24
Zmiana kodów była chyba na całym osiedlu - i to w grudniu (były maile w tej sprawie)
Na całym osiedlu to chyba nie, bo u mnie funkcjonuje cały czas ten sam kod, co wcześniej :)
08 sty 2018, 13:24
Temat: Dmuchawy do liści
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1671

Re: Dmuchawy do liści

Z tym smogiem dzisiaj to właśnie nie jestem pewien, stacja pomiarowa przy Niepodległości pokazuje przekroczenia o ponad 400% i bardzo złe powietrze, a ta na Ursynowie pokazuje, że powietrze jest dobrej jakości... przydałby nam się naprawdę punkt pomiarowy na Wilanowie...
05 sty 2018, 15:47

Dlaczego nie ma drogi dla rowerów na południowej części Zdrowej (na południe od ronda)? To w sumie dobre pytanie, w niewiadomej przyszłości, ale jednak przyszłości ul. Zdrowa zostanie przejęta i uporządkowana i pewnie powstanie wzdłuż niej ścieżka rowerowa, przydałoby się więc przynajmniej pozostaw...
04 sty 2018, 10:05

Tego chyba nadal nie wiadomo, kiedyś znalazłem jakiś wstępny projekt, z którego można jedynie wyczytać tyle, że ul. Rzodkiewki będzie przebiegała pod ulicą Ciszewskiego, będzie więc to prawdopodobnie nasyp (choć filary są równie możliwe)...
18 lis 2017, 20:49
Temat: Gaz na Zdrowej
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1218

Re: Gaz na Zdrowej

Też byłem świadkiem tego wydarzenia. Btw, co w ogóle robi gaz w tym miejscu? Czy t jest ta rura, która idzie wzdłuż Hlonda do domków jednorodzinnych? Przecież u nas MW nie ma gazu w budynkach...
15 lis 2017, 13:26
Forum: Interpelacje obywatelskie
Temat: Smog - stacja wykazująca zanieczyszczenie powietrza
Odpowiedzi: 105
Odsłony: 26515

Re: Smog - stacja wykazująca zanieczyszczenie powietrza

Faktycznie, teraz dopiero widzę, że trzeba zapewnić stały dostęp do energii elektrycznej, wskazana przeze mnie lokalizacja jest więc zła i będę musiał zmienić ją na własny balkon.
15 lis 2017, 11:27

Pimo, masz oczywiście rację, warunek uczestnictwa w konkursie jest dosyć upierdliwy, ale mimo wszystko uważam, że warto, taka stacja na prawdę jest nam potrzebna, jeżeli mieliby ją u nas zamontować to jakoś przeboleję ten telefon z ofertą handlową, a z mailingu w każdej chwili można się wypisać.
15 lis 2017, 9:55

Znalazłem dzisiaj info, o tym że Aviva przygotowała antysmogowy program społeczno-edukacyjny, w tym konkurs, w którym można zgłaszać miejsca (w sumie 100), w których firma ta umieści urządzenia monitorujące jakość powietrza. Nie wiem jak w tej chwili wygląda sytuacja z umiejscowieniem takiego czujni...
06 paź 2017, 12:59
Temat: Nowy park w Wilanowie
Odpowiedzi: 176
Odsłony: 21213

Re: Nowy park w Wilanowie

J.Szubińska-Piszczek pisze:
06 paź 2017, 12:01
Szkoda, że Pan się nie ujawnił i nie wsparł sąsiadki.
Niestety mając dwójkę małych dzieci nie jestem w stanie zwykle zostać tak długo, musiałem więc wyjść zanim do głosu dopuszczeni zostali mieszkańcy...
06 paź 2017, 10:38
Temat: Nowy park w Wilanowie
Odpowiedzi: 176
Odsłony: 21213

Re: Nowy park w Wilanowie

Droga radna, chyba nie mówi Pani o mnie, bo jestem mężczyzną, a również byłem na wczorajszej komisji i reprezentuję mieszkańców Miasteczka Wilanów. Skąd więc Pani teza, że była tam tylko jedna osoba? Jak zwykle przedstawia Pani wersję wydarzeń, która jest wygodna dla Pani. O tóż ja także, oraz moi w...
25 wrz 2017, 9:33
Temat: Parkowanie na Ostoi...
Odpowiedzi: 1069
Odsłony: 163401

Re: Parkowanie na Ostoi...

Droga administracjo, Czy na miejscu parkingowym można trzymać wszystko czego tylko dusza zapragnie? Czy można tworzyć własne konstrukcje? Jeżeli nie, to czy są podejmowane jakiekolwiek skuteczne działania w tym zakresie? Przykładów jest wiele, choć pokazuję poniżej jeden szczególny, który muszę przy...

Wyszukiwanie zaawansowane