Znalezione wyniki: 2249

autor: Aga
21 lis 2017, 20:54
Forum: Infrastruktura drogowa
Temat: Parkowanie przy Placu Miejskim (ul. Kieślowskiego)
Odpowiedzi: 169
Odsłony: 23104

Re: Parkowanie przy Placu Miejskim (ul. Kieślowskiego)

O takie, żeby plan miejscowy, czy też studium przewidywał pod każdym lokalem usługowym miejsca parkingowe dla ich klientów. Jeśli takich miejsc nie ma, parkowanie tych którzy z tych usług korzystają przenosi się na inne miejsca. Większość z nas chce załatwić swoje codzienne sprawy blisko swojego dom...
21 lis 2017, 15:50

Jest jeszcze w Konstancinie i na Ursynowie, na Mokotowie i Żoliborzu. Trzeba tylko zrobić obczajkę, która ma parking ;) Apteki te są mi nie po drodze. A skoro nie są po drodze, to trzeba dojechać, a dojazd generuje dodatkowy, niepotrzebny ruch samochodowy. Takie rady nie są efektywnie społecznie, cz...
21 lis 2017, 14:12

Aga, ależ właśnie jako osoba przyklejona do samochodu mam jak najbardziej prawo do krytyki sposobu w jaki w niego korzystamy! Nie robię tego z zawiści wobec tych, co "se tyłek wożą", tylko w imię racjonalnego przekonania o tym, że jest to kompletnie nieefektywne społecznie. Zwróć uwagę, że w większ...
20 lis 2017, 15:57

Żeby po drodze z pracy wstąpić na pocztę parkuję na parkingu pod Simply Skoro wybiera się "najwygodniejszy środek transportu", to trzeba się liczyć z pewnymi niedogodnościami... ;) Poczty rzeczywiście się nie wybiera, ale całą resztę, jeśli musisz załatwić samochodem, to nie mamy w Warszawie tylko ...
17 lis 2017, 21:40

cube pisze:
17 lis 2017, 19:42
(...)
Natomiast pełna zgoda, że skoro tych miejsc nie ma, to parkujących na jezdni "bo ja na chwilę, bo przecież nie mam gdzie indziej miejsca", trzeba tępić.
Również się z tym zgadzam.
17 lis 2017, 21:39

Nie wiem... może mam za mały samochód, ale zasadniczo nigdy nie zdarzyło się, żebym nie znalazł LEGALNEGO miejsca w okolicy 1min spacerem od wspomnianych przybytków. I podkreślam LEGALNEGO, czyli takiego wyznaczonego, a nie "ja się jeszcze (tylko na chwilę!) zmieszczę po szerokości i niech się mart...
16 lis 2017, 20:37

Tak, i dlatego ja na chodniku nie parkuję, niemniej jednak pewien deficyt miejsc parkingowych jest, ale zdaję sobie z tego sprawę, że gdyby było ich więcej, i tak byłyby zajęte przez miejscowych. Niemniej jednak w idealnym świecie, nie powinno być problemów z zaparkowaniem pod Bubulae/Jatka Butcher...
01 lis 2017, 19:08
Temat: Południowa Obwodnica Warszawy (Trasa S2)
Odpowiedzi: 985
Odsłony: 182991

Re: Południowa Obwodnica Warszawy (Trasa S2)

Sarmacka i Rzeczypospolitej to jeden przejazd - ulice te łączą się ze sobą.

Nie mogę się doszukać informacji, czy trasa ta wzdłuż MW planowała była na estakadzie, czy na nasypie?
01 lis 2017, 13:38

Dzięki! Też słyszałam że będzie nasyp i nie jest to dobra wiadomość dla nas :(
01 lis 2017, 12:34

Wg mojej wiedzy w 2012 roku w Polsce rządziła Platforma Obywatelska w koalicji z PSL, a nie PiS. Jeśli chodzi o natężenie ruchu, wg mojej wiedzy przyjęto normy unijne. Przez te nikomu niepotrzebnie wycieczki partyjne radnej PiS Szubińskiej-Piszczek nie można dogrzebać się do meritum tematu. Nie odp...
29 paź 2017, 18:43
Forum: Miasto żyje...
Temat: Reprywatyzacja, prezydentura HGW i tematy z tym związane
Odpowiedzi: 141
Odsłony: 13345

Re: Reprywatyzacja, prezydentura HGW i tematy z tym związane

Trudno mnie będzie przekonać, że prezydent warszawy nie wiedziała o co chodzi w procedurze reprywatyzacyjnej, skoro jej mąż brał udział w reprywatyzacji kamienicy na Noakowskiego 16. No właśnie o co? O to, że spadkobiercy byłych właścicieli odzyskują majątek (co do potrzeby zwrotu w naturze powiedz...
29 paź 2017, 14:12
Temat: Reprywatyzacja, prezydentura HGW i tematy z tym związane
Odpowiedzi: 141
Odsłony: 13345

Re: Reprywatyzacja, prezydentura HGW i tematy z tym związane

Zandberg niestety nie. Urodził się w Aalborgu. To moze Szczeba. Też nie. Zacietrzewiony. Rzuca się na dziennikarzy w toalecie. To może Budka. Też nie. Urodził się w Czeladzi. To może Gasiuk-Pichowicz. Też nie. Zacietrzewiona. Wali pięścią w mównicę w Sejmie. Kurczę, nie ma na kogo głosować. Patryk ...
05 cze 2017, 21:48
Temat: Planowane zamknięcie ulic na Święto Dziękczynienia 2017
Odpowiedzi: 64
Odsłony: 8895

Re: Planowane zamknięcie ulic na Święto Dziękczynienia 2017

J.Szubińska-Piszczek pisze:
bartekka pisze:Jak jest placem budowy jak w zeszłym roku było uroczyste otwarcie ŚOB ;)
Miałam na myśli teren po bokach i z tyłu Świątyni.
A przód to inna inwestycja? ;)
29 maja 2017, 12:33
Forum: Samorząd Dzielnicy i Miasta
Temat: Praca Komisji Rady Dzielnicy
Odpowiedzi: 72
Odsłony: 9701

Re: PRACA KOMISJI RADY DZIELNICY

J.Szubińska-Piszczek pisze: Żeby nie być gołosłowną, Biuro Rady ma do napisania 20 protokołów z posiedzeń komisji (najstarsze ze stycznia br.).
To naganne. Jaki mają wpływ na ten stan rzeczy radni innych opcji?
28 maja 2017, 16:45
Forum: Samorząd Dzielnicy i Miasta
Temat: Praca Komisji Rady Dzielnicy
Odpowiedzi: 72
Odsłony: 9701

Re: PRACA KOMISJI RADY DZIELNICY

Jestem radną tylko 2,5 roku. Nie wiem, jakimi prawami rządzi się Wiejska. Wiem natomiast, że na ostatniej Sesji projekt naszego Stanowiska ws. pozyskania gruntu pod park przy Ratuszu nie znalazł się w porządku obrad. Zarówno Radni Niezależni, jak i PO nie byli zainteresowani ani dyskusją na ten tem...

Wyszukiwanie zaawansowane