Znalezione wyniki: 2237

autor: Aga
05 cze 2017, 21:48
Forum: Miasto żyje...
Temat: Planowane zamknięcie ulic na Święto Dziękczynienia 2017
Odpowiedzi: 64
Odsłony: 7375

Re: Planowane zamknięcie ulic na Święto Dziękczynienia 2017

J.Szubińska-Piszczek pisze:
bartekka pisze:Jak jest placem budowy jak w zeszłym roku było uroczyste otwarcie ŚOB ;)
Miałam na myśli teren po bokach i z tyłu Świątyni.
A przód to inna inwestycja? ;)
29 maja 2017, 12:33
Forum: Samorząd Dzielnicy i Miasta
Temat: Praca Komisji Rady Dzielnicy
Odpowiedzi: 71
Odsłony: 7613

Re: PRACA KOMISJI RADY DZIELNICY

J.Szubińska-Piszczek pisze: Żeby nie być gołosłowną, Biuro Rady ma do napisania 20 protokołów z posiedzeń komisji (najstarsze ze stycznia br.).
To naganne. Jaki mają wpływ na ten stan rzeczy radni innych opcji?
28 maja 2017, 16:45

Jestem radną tylko 2,5 roku. Nie wiem, jakimi prawami rządzi się Wiejska. Wiem natomiast, że na ostatniej Sesji projekt naszego Stanowiska ws. pozyskania gruntu pod park przy Ratuszu nie znalazł się w porządku obrad. Zarówno Radni Niezależni, jak i PO nie byli zainteresowani ani dyskusją na ten tem...
27 maja 2017, 22:09

Następny adwokat. Nie głosowałaś na mnie i nigdy nie zagłosujesz, więc nie rozumiem zainteresowania moją osobą. Ewentualnie przypomnisz sobie o radnych Prawa i Sprawiedliwości, kiedy będziesz potrzebowała czegoś na szczeblu wojewódzkim lub rządowym, mimo, że wywołujemy u Ciebie tylko politowanie. N...
27 maja 2017, 21:40

Piszę to kolejny już raz: cieszę się, że radna Szubińska-Piszczek tak się tu udziela. Wiadomo, na kogo nie zagłosuję w wyborach mimo tysięcy wysłanych interpelacji. Poziom uprawianej polityki na gruncie lokalnym przez tę radną wywołuje politowanie, nic więcej.
08 maja 2017, 22:26
Forum: Komunikacja publiczna
Temat: Zwiększenie częstotliwości 522
Odpowiedzi: 117
Odsłony: 19512

Re: Zwiększenie częstotliwości 522

Moje - beznadziejne. Spóźniłam się do pracy. Fakt - nie wnikałam w rozkład - mea culpa. Chodzi o to, że niepotrzebnie kursy zostały podzielone na odjazdy z przystanku Branickiego (spod Fresha) i z przystanku Sarmacka (koło ronda na Branickiego). Jaki jest tego cel? Nie pojmuję. Rozumiem i pochwalam ...
29 kwie 2017, 0:01
Forum: Komunikacja publiczna
Temat: Zwiększenie częstotliwości 522
Odpowiedzi: 117
Odsłony: 19512

Re: Zwiększenie częstotliwości 522

imwen pisze: Skoro autobus ma i tak zajeżdżać na przystanek Sarmacka, to czemu nie wypuści/zabierze stamtąd pasażerów?
Też nie rozumiem tej jazdy na pusto do przystanku Sarmacka, zwłaszcza w godzinach szczytu.
28 kwie 2017, 10:36
Forum: Galeria handlowa
Temat: CH Galeria Wilanów (GTC) - Przyczółkowa/Branickiego
Odpowiedzi: 2398
Odsłony: 262926

Re: CH Galeria Wilanów (GTC) - Przyczółkowa/Branickiego

A czy w tym kontekście był ktoś, kto wyróżnił się pozytywnie? Radna Sylwia Wachowska z Klubu Radnych Niezależnych i radne Joanna Szubińska-Piszczek i Anna Drewniak z PiS. Reszta radnych niezależnych może mniej się udzielała werbalnie, ale popierała postulaty mające na względzie nasz interes, mieszk...
27 kwie 2017, 22:50

Uchwała podjęta. Zgodnie z nią chcemy galerii w trzech bryłach z łącznikami - kładkami, ul. Gieysztora z ograniczonym ruchem, parku na tzw. plaży bez ogrodzenia, bez amfiteatru i pawilonów wysokich na 8 metrów. To tak w skrócie, więcej jest tu: https://www.facebook.com/miasteczkoprzyjazne/posts/1296...
27 kwie 2017, 11:15

O to, to. Nie ma sensu bicie piany, lepiej dzisiaj przyjść na posiedzenie komisji na godz. 17. Ciekawe rzeczy mogą się dziać... :evil:
26 kwie 2017, 15:03

Nie poinformowali Was o posiedzeniu komisji w tak ważnej sprawie? Nie dostaliśmy projektów uchwał. Dostaliśmy tylko projekt protokołu z 13.12.2016. Nie mogę go tu wkleić. Mogę przesłać mailem. Proszę o kontakt: jszpiszczek@gmail.com Kogo "Was"? W tej sprawie nie ma "nas" i "was" , jesteśmy "my", mi...
26 kwie 2017, 14:16

Sądziłam, że dostajecie materiały na posiedzenie, skoro macie podjąć uchwałę? To przeceniasz koalicję rządzącą. Od kilku miesięcy proszę o materiały dotyczące inwestycji, które są omawiane na Sesji. Bezskutecznie. Nie mam wsparcia w żadnym radnym w tej sprawie. Nie wyobrażam sobie takiego sposobu p...
26 kwie 2017, 14:00

To masz więcej informacji ode mnie. Ale to mnie nie dziwi. Sądziłam, że dostajecie materiały na posiedzenie, skoro macie podjąć uchwałę? Jest nowy przewodniczący komisji - Przemysław Królicki. Ciekawa jestem, czy będzie kontynuował dotychczasowe uzgodnienia w tej kwestii. Chodzi o projekt uchwały, ...
26 kwie 2017, 13:40
Forum: Rekreacja i zieleń publiczna
Temat: ŁĄKA WILANÓW
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 2952

Re: ŁĄKA WILANÓW

A gdzie jest tzw. Łąka Wilanów?
26 kwie 2017, 13:39

J.Szubińska-Piszczek pisze:Zakładam, że będą to przelane na papier uwagi z 13.12.2016.
A ja mam informacje takie, że zagrożony jest plan rozbicia molocha na trzy bryły i przeznaczenia tzw. plaży na park.
Dziwne...

Wyszukiwanie zaawansowane