Znalezione wyniki: 1616

autor: konkus
08 gru 2015, 11:13
Forum: Infrastruktura drogowa
Temat: Zobaczcie moją furmankę, czyli debilne parkowanie
Odpowiedzi: 1287
Odsłony: 201663

Re: Zobaczcie moją furmankę, czyli debilne parkowanie

Dzisiaj porzucony pickup z Sarmackiej (róg Branickiego) wreszcie znika! Holownik w drodze.
2015-12-08 11.10.25.jpg
30 lis 2015, 13:41
Forum: Słoń a Sprawa Polska
Temat: Polityczny Hyde Park (+18)
Odpowiedzi: 999
Odsłony: 56594

Re: Polityczny Hyde Park (+18)

BRAWO Nasz prezydent zaczyna robić coś wielkiego dla Polski http://zmianynaziemi.pl/wideo/polska-moze-sie-stac-chinskim-centrum-logistycznym-europe Tylko jakoś w naszych komercyjnych telewizjach słabo o tym słychać :-/ Znaczy co konkretnie nowego ZACZĄŁ nasz prezydent? Bo omawiany w artykule lądowy...
03 lis 2015, 10:15
Forum: Galeria handlowa
Temat: CH Galeria Wilanów (GTC) - Przyczółkowa/Branickiego
Odpowiedzi: 2406
Odsłony: 300265

Re: CH Galeria Wilanów (GTC) - Przyczółkowa/Branickiego

I co z tego? Można nie chodzić do tej co powstanie (bojkot konsumencki to wspaniałe odrycie w kapitalizmie). Polecam. Bo o tym, że jakaś w tym miejscu powstanie wiadomo od lat i wszyscy kupując mieszkanie w Wilanowie o tym wiedzieliśmy. Kwestia tylko w tym by GTC nie odwaliło maniany. Równie dobrze...
01 lis 2015, 13:16
Forum: Komunikacja publiczna
Temat: Ile czasu zajmuje dojazd autobusem
Odpowiedzi: 211
Odsłony: 28963

Re: Ile czasu zajmuje dojazd autobusem

Wydaje mi się, że w interesie każdego komiwojażera i każdego zawodu zaufania publicznego muszącego poruszać się samochodem jest wypchnięcie jak największej liczby podróżnych z samochodów do komunikacji publicznej. Stojąc w korku, zrób test na wyobraźnię - ogarnij wzrokiem 50 samochodów stojących prz...
30 paź 2015, 20:37
Forum: Edycja 2017
Temat: Darmowe spacery po parku w Wilanowie dla mieszkańców Wilanowa
Odpowiedzi: 47
Odsłony: 8053

Re: Darmowe spacery po parku w Wilanowie dla mieszkańców Wilanowa

I wierzysz, że wzdłuż ruchliwej ulicy dzięki budżetowi partycypacyjnemu będzie można spokojnie spacerować? Bo ja nie wierzę. A ja wierzę. Mogę buty pamiętają wiele takich spacerów alejami w różnych miastach Europy. Oczywiście jest to inny rodzaj spaceru niż spacer w parku, albo spacer w lesie. Ale ...
30 paź 2015, 16:45
Forum: Edycja 2017
Temat: Darmowe spacery po parku w Wilanowie dla mieszkańców Wilanowa
Odpowiedzi: 47
Odsłony: 8053

Re: Darmowe spacery po parku w Wilanowie dla mieszkańców Wilanowa

Ale dla mieszkańców powinno być, nie ma tu dużo miejsc do spacerowania Właśnie dlatego jako mieszkaniec wolę zapłacić kilka złotych za wstęp do parku, a pieniądze z budżetu partycypacyjnego przeznaczyć na stworzenie nowych miejsc do spacerowania w naszej bezpośredniej okolicy. Np. przeobrażenie Al....
29 paź 2015, 20:39

Koncepcja GTC nawiązuje do militarnej spuścizny Jana III. A konkretnie - budowli obronnych i obrony Wiednia i Europy przed zalewem turecczyzny. Dlatego to bunkier... :lol: Tyle tylko, że wewnątrz będą tureckie jeansy i kebab... :lol: Ale za to zachodnia ściana będzie ślepa, długa na 330m i wysoka n...
29 paź 2015, 17:44
Forum: Infrastruktura drogowa
Temat: Nowe przejście dla pieszych na Al.Rzeczypospolitej
Odpowiedzi: 343
Odsłony: 46130

Re: Nowe przejście dla pieszych na Al.Rzeczypospolitej

Przejście już jest - niektórym osobom (przede wszystkim starszym) istotnie ułatwi życie, innym, zapewne liczniejszym, utrudni (już utrudnia) A dlaczego akurat starszym? Ja tam widzę głównie młodych ludzi albo rodziców z dziećmi. Jak to na nowym osiedlu. A co do liczności - poczekajmy miesiąc i poli...
29 paź 2015, 13:36

Za podziałem molocha na normalne budynki są wszyscy radni PO, SMMW, PiS. Wszystkie stowarzyszenia mieszkańców działające na terenie MW. Wszyscy co do jednego mieszkańcy, którzy zjawili się na Komisji. Wszyscy aktywni forumowicze. Tak, w demokracji taka grupa wielokrotnie i z nawiązką wyczerpuje znam...
27 paź 2015, 22:45
Temat: Wybory. Ktoś coś?
Odpowiedzi: 123
Odsłony: 14262

Re: Wybory. Ktoś coś?

paszczakR pisze:Proponuje poświęcić 20 min na obejrzenie
https://www.ted.com/talks/jonathan_haid ... l#t-539757
Poświeciłem. Dobre to jest! Dzięki ;).
27 paź 2015, 16:32
Forum: Ostoja Wilanów
Temat: Problem z usługami UPC w 10G
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 5001

Re: Problem z uzługami UPC w 10G

Wchodzisz na stronę UPC, znajdujesz zakładkę do zgłaszania problemów, wpisujesz swój nr klienta. I dowiadujesz się, że np. cały Wilanów padł, trwają prace.
27 paź 2015, 16:09

Szkoda, że @scoora sobie poszedł. Ciągle nie mam odpowiedzi na moje pytanie, co się stanie, jeśli 80% społeczeństwa nie odłoży sobie na dobrowolną emeryturę.
27 paź 2015, 12:48

W ogólności bardzo miło patrzeć, jak resztki betonu spływają do kanalizacji, robiąc miejsce nowemu pokoleniu. Miller, Czarzasty i spółka. Palikot. Pawlak z Piechocińskim. Beton w PO w ramach presji powyborczej też zaraz zacznie się sypać. Prezydent też jest już z nowego pokolenia. Teraz ostatnią ost...
27 paź 2015, 11:21

Te wyniki pokazują jak działa niezgoda - Korwin zamiast dogadać się z Kukizem, a lewica ze sobą (bo warto zauważyć, że oprócz ZLew i Razem była też lewicowa lista 11), woleli być poza sejmem. A co ma programowo wspólnego Korwin i Kukiz??? Juz więcej wspólnego ma PiS i Razem - cały program ekonomicz...

Wyszukiwanie zaawansowane