Znalezione wyniki: 213

autor: karolina84
dzisiaj, 2:27
Forum: Kultura, sport i edukacja
Temat: Przedszkole nr 424 - ul. Hlonda 20J
Odpowiedzi: 205
Odsłony: 29541

Re: Przedszkole nr 424 - ul. Hlonda 20J

To droga prywatna! Od X czasu trwa postępowanie o jej przekazanie za opłatą. Robyg wskazuje brak woli miasta w tym zakresie. My dbamy o jen utrzymanie tj. odśnieżanie. Stąd droga jest prywatna. Nie zgadzam się na tworzenie przejść i stawianie słupków. Miasto zbudowało Pamiętną żeby z niej korzystać....
dzisiaj, 2:12
Temat: Kolejna szkoła podstawowa w MW
Odpowiedzi: 91
Odsłony: 9049

Re: Kolejna szkoła podstawowa w MW

Wkrótce będziemy obchodzić rocznicę ogłoszenia przez prezydent Warszawy, że postanowiła przeznaczyć dodatkowe środki na budowę szkół i przedszkoli w stolicy: http://www.um.warszawa.pl/aktualnosci/366-mln-z-na-nowe-szko-y-i-przedszkola Okazuje się, że prawie rok to zbyt krótko, żeby znaleźć działkę ...
dzisiaj, 1:58
Forum: Rzeczypospolitej 33 (d.Sawa Wilanów)
Temat: Parkowanie przy blokach RP33
Odpowiedzi: 66
Odsłony: 6550

Re: Parkowanie przy blokach RP33

Mając na uwadze cyrki z parkowaniem to Miasteczko powinno być strefą płatną 24h. Ludzie oszczędzający na miejscu garażowym zajmują miejsca tym, którzy chcę zaparkować na minutę. Coś takiego nie powinno mieć miejsca. Zwłaszcza tam gdzie zakaz np. na Branickiego.
dzisiaj, 1:49
Forum: Rekreacja i zieleń publiczna
Temat: Nowy park w Wilanowie
Odpowiedzi: 148
Odsłony: 6759

Re: Nowy park w Wilanowie

Wydzielono z tematu "Połączenie Sarmackiej z al. Wilanowską" - yav To i tak nic w porównaniu z inwestycją przedłużenia Osi do Ciszewskiego. Dziwne, że tylu ludzi bulwersuje wycinka kilkunastu 50 letnich drzew, a jednocześnie twierdzą, że ta droga jest niezbędna mimo, iż doprowadzi do wycięcia jedyn...
dzisiaj, 1:32
Forum: Edycja 2017
Temat: Drzewa z BP
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 746

Re: Drzewa z BP

Będą drzewa z projektu Parkowe Ulice... http://www.wilanow.pl/2012-12-05-15-03-23/zamowienia-publiczne-3/3417-38-wos-2017-posadzenie-117-szt-drzew-i-39-szt-krzewow-na-terenie-dzielnicy-wilanow-m-st-warszawy To w ramach waszego cudownego projektu trawę przy Hlonda obrócono w mierzwę? Super. Marzyły ...
dzisiaj, 1:25
Forum: Samorząd Dzielnicy i Miasta
Temat: Praca Komisji Rady Dzielnicy
Odpowiedzi: 73
Odsłony: 7760

Re: Praca Komisji Rady Dzielnicy

Zostałam wywołana do odpowiedzi przez moją klientkę, która zainwestowała w lokal, tylko i wyłącznie dlatego, iż miało powstać centrum. Stąd pytam kiedy i w jakim kształcie powstanie? A jeżeli nie to dlaczego? fajnie byłoby mieć gdzie jest wszystko :evil:
dzisiaj, 1:18
Forum: Miasto żyje...
Temat: Reprywatyzacja, prezydentura HGW i tematy z tym związane
Odpowiedzi: 79
Odsłony: 8350

Re: Reprywatyzacja, prezydentura HGW i tematy z tym związane

To niuans. Z mojego punktu widzenia kluczowe są dwie rzeczy: 1. zwracanie kamienic odbudowanych nakładem społecznym po II wojnie światowej jako "majątku zagrabionego" jest głęboko niemoralne. Tych kamienic nie było. 2. zwracanie aktywów wraz z umorzeniem obciążających ich zobowiązań jest ekonomiczn...
dzisiaj, 1:14
Temat: Reprywatyzacja, prezydentura HGW i tematy z tym związane
Odpowiedzi: 79
Odsłony: 8350

Re: Reprywatyzacja, prezydentura HGW i tematy z tym związane

Temat gorący, a tu chyba całkowicie przemilczany. Reprywatyzacja, jej patologie (finansowe i ludzkie), nadużycia itd. W efekcie, żądanie dymisji HGW po 10 latach jej rządów. Ciekaw jestem Waszego zdania o sprawie reprywatyzacji (ogólnie), a także plusów i minusów prezydentury HGW oraz czy powinna j...
15 paź 2017, 0:42

@karolina84 idąc Twoim tokiem myślenia jakim prawem korzystasz wyjeżdżając z garażu z prywatnej drogi? Pomimo że wszyscy piszą tu skąd problem to Ty wolisz poprostu krzyczeć, może zamiast to pro bono wspomóż urząd i przedszkole w usunięciu usterki w drodze dojazdowej do przedszkola a następnie zape...
14 paź 2017, 1:21

Pani Joanno, może niech Pani nie dysponuje cudzą własnością. Ta droga stanowi własność prywatna i jak bym była właścicielem to żaden słupek bez rekompensaty by nie powstał. Pani to PIS a podobno nikomu z PO nie przepuszczacie. Może mnie Pani wyręczy. Po pierwsze to niegospodarność budować drogę, z k...
23 wrz 2017, 3:39

Niestety nie może bo teren prywatny. Zobaczymy co powie szanowny Pan Rakowski na spotkaniu (umówić się to cud), na pewno o tym napiszę. Zapewne nie denerwowałby mnie ten dojazd do przedszkola gdyby ktokolwiek zadbał o zakaz parkowania na Zdrowej. Obiecywano nam, że gdyby dojazd miał być od Zdrowej t...
23 wrz 2017, 3:28
Forum: Infrastruktura drogowa
Temat: Latarnie czy iluminacja świąteczna?
Odpowiedzi: 36
Odsłony: 1742

Re: Latarnie czy iluminacja świąteczna?

Popieram. Stawiając sobie domy przy ulicy bez infrastruktury nie uprawnione pozostaje żądanie jej natychmiastowego stworzenia!
23 wrz 2017, 3:24
Temat: Otwarcie Świątyni Opatrzności Bożej
Odpowiedzi: 214
Odsłony: 21784

Re: Otwarcie Świątyni Opatrzności Bożej

Pani Karolino, proszę się nie obrazić, ale ja też tak uważam. Kobieta, która nie zajmuje się wychowaniem dzieci i dbaniem o męża ma problem ze swoją kobiecością. Panowie, ręka do góry, który chciałaby mieć żonę, która nie zajmuje się wychowaniem jego dzieci i o niego nie dba. Nie obraziłam się, tyl...
22 wrz 2017, 0:18
Temat: Otwarcie Świątyni Opatrzności Bożej
Odpowiedzi: 214
Odsłony: 21784

Re: Otwarcie Świątyni Opatrzności Bożej

Moi znajomi twierdzą, że do kościoła nie chodzą po 1. bo "Ci ludzie nie mają pojęcia o normalnym życiu", po 2 "no dlaczego on mi mówi o życiu zgodnie z przykazaniami, a sam ma je w poważaniu?" , po 3 "dlaczego ja mam mu się spowiadać, skoro on jest gorszy niż ja." Nie chciałabym udzielać tu Pani le...
21 wrz 2017, 23:53
Temat: Wypadek w Powsinie
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 3289

Re: Wypadek w Powsinie

Pimo pisze:
20 wrz 2017, 7:21
Karolina,
rowerzysta skręcał w lewo tutaj:
https://goo.gl/maps/Z9iHLLsz5Fy
Dziękuje, ja miałam niemiłą sytuację dokładnie w tym samym miejscu. Na szczęście nic się nie stało.

Wyszukiwanie zaawansowane