Znalezione wyniki: 211

autor: AnnaDrewniak
10 paź 2017, 20:20
Forum: Rekreacja i zieleń publiczna
Temat: Nowy park w Wilanowie
Odpowiedzi: 168
Odsłony: 12240

Re: Nowy park w Wilanowie

Pani radna odpowiedziała w sposób, który uznaję za arogancki i pokrętny. Arogancki i pokrętny? W którym miejscu: Oświadczam, że jedyny bliski związek, w którym jestem z mieszkańcem Wilanowa mam z mężem, który nie jest właścicielem (oprócz tego pod naszym domem) i nie zainteresowany żadnym gruntem a...
10 paź 2017, 17:42

I właśnie ze względu na to, co powyżej, pojawia się pytanie o relacje pani radnej z zainteresowanym tematem właścicielem nieruchomości i na ile rzutują one na stanowisko PiS w tej sprawie. Przypominam, co napisała radna Szubińska-Piszczek: Przypominam, że wszyscy mieszkańcy Wilanowa Niskiego i Ziel...
25 wrz 2017, 12:54
Forum: Infrastruktura drogowa
Temat: Ciszewskiego bis
Odpowiedzi: 175
Odsłony: 25195

Re: Ciszewskiego bis

J.Szubińska-Piszczek pisze: ↑ 22 lip 2017, 10:58 W nawiązaniu do doniesień prasowych na temat budowy ul. Ciszewskiego-bis, w imieniu Klubu Radnych Prawo i Sprawiedliwość zawnioskowałam do przewodniczącego Komisji Inwestycji i Infrastruktury o zwołanie wspólnego posiedzenia z merytoryczną komisją Rad...
25 wrz 2017, 12:39

mithra pisze:
25 wrz 2017, 12:21
Nam potrzebny park wielkości parku Szczęśliwickiego czy właśnie Pól Mokotowskich.

A nam potrzebne są: kanalizacja, ulice, chodniki i oświetlenie.
20 wrz 2017, 15:40
Forum: Inwestycje
Temat: Inwestycje 2017
Odpowiedzi: 55
Odsłony: 8344

Re: Inwestycje 2017

YOGItheBEAR pisze:
18 wrz 2017, 12:00
Ktoś ma na zbyciu tanią działkę pod szkołę lub teatr/kino?

Na Zawadach i Kępie Zawadowskiej są rezerwy pod oświatę. Tylko trzeba najpierw ulicę wybudować, bo Bruzdową ledwo da się jeździć.
06 wrz 2017, 11:59
Forum: Samorząd Dzielnicy i Miasta
Temat: Sesja 30 sierpnia 2017
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 2912

Re: Sesja 30 sierpnia 2017

Za chwilę identyczna sytuacja będzie na Kępie Zawadowskiej i Zawadach. Inwestorzy wykupią działki zarezerwowane pod oświatę, żeby wybudować na nich prywatne szkoły. Przypominam, że Stanowisko naszego klubu w tej sprawie już dwukrotnie nie znalazło się w porządku obrad Sesji Rady Dzielnicy.
18 sie 2017, 21:42
Temat: Przebudowy i remonty ulic w Wilanowie
Odpowiedzi: 63
Odsłony: 9449

Re: Remonty ulic w Wilanowie

Tom pisze:
18 sie 2017, 19:59
Nie wiem czy ilość interpelacji jest tak ważna.
No właśnie tak napisałam.
Tom pisze:
18 sie 2017, 19:59
Wiem natomiast, że tym problemem zainteresowalismy się na początku kadencji a interpelacja w tej sprawie ma nr 1.
Przypominam, co często powtarza burmistrz Rakowski: jedną interpelacją nic się nie załatwia.
18 sie 2017, 19:49

Remont ul. Zawodzie. Radni Niezależni uważają, że nieważna jest liczba interpelacji, ale osiągnięty cel.Tak więc proszę sobie wyobrazić, że moje telefony do ZDM przyniosły oczekiwany skutek. Jako pierwsza dzwoniąc do pracownika ZDM dowiedziałam się o remoncie w 2017 tej ulicy. Poinformowałam o tym n...
10 sie 2017, 13:14

Tom pisze:
10 sie 2017, 12:49
Pełna informacja z Facebooka Dzielnicy Wilanów :

Taka informacja powinna być przede wszystkim na stronie Urzędu, a jej nie ma.
10 sie 2017, 12:33

Szanowni Państwo, rozmawiałam w dniu dzisiejszym z przedstawicielem ZDM w sprawie nakładki na ulicy Zawodzie i otrzymałam odpowiedz, ze ZDM zacznie prace na tej ulicy od dnia 11.08 w godzinach wieczornych i planuje zakończyć prace w dniu 16.08 w godzinach porannych.
09 sie 2017, 16:06
Temat: Przebudowa ul. Bruzdowej
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 2070

Re: Przebudowa ul. Bruzdowej

Papier wszystko przyjmie, a przesunięcie i próba zdjęcia środków są faktami, co opisałam szczegółowo.
03 sie 2017, 16:22
Temat: Bruzdowa/Hoserów - skrzyżowanie równorzędne
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 3295

Re: Bruzdowa/Hoserów - skrzyżowanie równorzędne

Właśnie otrzymałam odpowiedź na interpelację, w której czytamy, że na zlecenie Urzędu Dzielnicy zostanie opracowany nowy projekt organizacji ruchu tych ulic obejmujący ustawienie wnioskowanych znaków. Wdrożenie projektu nastąpi po zatwierdzeniu przez Biuro Mobilności i Transportu m.st. Warszawy.
20 lip 2017, 21:45

Re: Przebudowa ul. Bruzdowej

Złożyłam w tej sprawie interpelację i czekam na odpowiedź: https://bip.warszawa.pl/Menu_podmiotowe ... ja=2&srh=1
18 lip 2017, 10:22

Przebudowa ul. Bruzdowej

Szanowni Państwo, informacja dotycząca przebudowy ul. Bruzdowej po lipcowej Sesji:
14 lip 2017, 12:30
Forum: Inwestycje
Temat: Nowe centrum handlowe
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 4957

Re: Nowe centrum handlowe

Chciałabym poinformować, że w imieniu Klubu Radnych Prawo i Sprawiedliwość zawnioskowałam do przewodniczacego KSiPP o zwołanie posiedzenia komisji ws. inwestycji Street Mall "Vis a vis" przy ul. Pałacowej w możliwie najbliższym terminie.

Wyszukiwanie zaawansowane