Znalezione wyniki: 462

autor: Floyd
17 paź 2017, 23:09
Forum: Rekreacja i zieleń publiczna
Temat: Nowy park w Wilanowie
Odpowiedzi: 147
Odsłony: 6745

Re: Nowy park w Wilanowie

Budowa Nowokabackiej, dla Powsina jest jak kwiatek do kożucha. Plan był inny. To MW dążyło aby w pierwszej kolejności wybudowano tam przeprawę na Ursynów, aby mieszkańcy od strony Konstancina nie zalali Was potokiem aut. ... a w przypadku budowy kanalizacji w Powsinie plan oczywiście jest taki, żeb...
17 paź 2017, 18:48
Forum: Kultura, sport i edukacja
Temat: Przedszkole nr 424 - ul. Hlonda 20J
Odpowiedzi: 204
Odsłony: 29517

Re: Przedszkole nr 424 - ul. Hlonda 20J

- postawienie znaku zakazu parkowania również po drugiej stronie ulicy (nr 1042) Rozumiem,że jest to przedmiot interpelacji na wniosek mieszkańców, więc to nie jest uwaga do Pani. Sam nigdy nie zaparkowałem w tym miejscu, ale wg mnie pomysł jest idiotyczny. Dopóki "zdrowa" jest ulicą "ślepą" nie ma...
15 paź 2017, 23:43

Nie wiem, czy rzeczywiście MW otrzymuje 90 % środków z budżetu - nie mam takich danych. Myślę, że środki na poszczególne części dzielnicy powinny być z grubsza rozdzielane proporcjonalnie do liczby mieszkańców na danym terenie. Nikt tu nie twierdzi, że ten czy inny rejon ma być pomijany. Co do szkoł...
15 paź 2017, 20:57

Zupełnie nie rozumiem, skąd pomysł o skłócaniu mieszkańców dzielnicy przez jej władze. To w tym wątku pojawił się temat różnych interesów właścicieli gruntów pod park i mieszkańców sąsiednich osiedli. W różnych miejscach powinny być realizowane różne projekty, zarówno w MW, jak i w Powsinie. Remonty...
11 paź 2017, 17:54

Ok. Dla mnie kradzież i zawłaszczenie różni się zasadniczo. Zawłaszczenie polega na nabyciu pierwotnym bez pozbawiania nikogo posiadania ani tym bardziej własności, a kradzież odbywa się z naruszeniem praw drugiego człowieka. Wszystkie nasze prawa są jedynie umową. Nabycie własności w drodze zasied...
10 paź 2017, 19:56

Pan natomiast nie potrafi powstrzymać się od nieustających mało eleganckich wycieczek personalnych. A zarzuca innym brak klasy. Jeśli tylko nadejdzie taki dzień, w którym zaprzestanie Pani uprawiania na forum nachalnej agitacji politycznej, natychmiast powstrzymam się od jakichkolwiek "wycieczek" p...
10 paź 2017, 0:04

Niemal każdy dzień Pani obecności na forum to autoreklama, często żenująca - to jest kierowanie się własnym interesem. Uspokoił mnie Pan. Po prostu nie rozumie Pan określenia "interes własny". W przeciwnym razie każdemu pojawiającemu się tu radnemu można by zarzucić "kierowanie się własnym interese...
08 paź 2017, 22:29
Forum: Kultura, sport i edukacja
Temat: Budowa kolejnych szkół w Wilanowie
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 1223

Re: Budowa kolejnych szkół w Wilanowie

(...) Nie rozumiem, bo nikt z zarządu nie informuje mieszkańców o przyczynach takiego, a nie innego stanu rzeczy. Zastanawiam się, czy zarząd miał możliwość kupić działkę, którą ostatecznie kupił Robyg, czy też takiej możliwości nie miał. (...) To jest także mój podstawowy zarzut do władz dzielnicy...
08 paź 2017, 22:16

Panie Floyd, Pan ma poważny problem. Panu demokracja się nie podoba. Pan by wolał, żeby w Wilanowie była totalna koalicja. Żeby nikt absolutnie nikogo nie krytykował, nie patrzył na ręce. Przeciwnie, ale to co Pani robi to parodia demokracji - dla mnie jest to pieniactwo. Proszę o przykłady kierowa...
08 paź 2017, 11:29

Nic mi się nie pomyliło - Pani działalność to dla mnie przykład totalnej opozycji - ukierunkowanej tylko na jeden cen - "przywalić" rządzącym dzielnicą i liczyć na to, że komuś z wyborców się to spodoba (myślę, że jest to obrzydliwe, ale zapewne i skuteczne). Szczerze mówiąc Pani stanowisko w sprawi...
07 paź 2017, 23:12

A cóż jest nierozsądnego w tym projekcie i jakie niesprawiedliwości w podziale środków niesie za sobą? Po co mieszać w to sprawę wykupu gruntów. Władze Warszawy pokpiły ten temat na początku XXI wieku, ale co to ma wspólnego z parkiem? MW jest miejscem niepowtarzalnym i powinno się dalej rozwijać. P...
28 wrz 2017, 21:23

Właściwie trudno dodać coś do wypowiedzi przedmówców (Henryka i mithry). Pisowskie radne nadal jednak nie rozumieją potrzeb ogółu mieszkańców Wilanowa, zasłaniając się interesem garstki, którego w dodatku nikt nie chce naruszać.
28 wrz 2017, 21:09
Forum: Infrastruktura drogowa
Temat: Latarnie czy iluminacja świąteczna?
Odpowiedzi: 36
Odsłony: 1736

Re: Latarnie czy iluminacja świąteczna?

A tak nawiasem mówiąc to byłem zaskoczony że glosowala Pani Radna przeciwko przyspieszeniu o rok budowy przedszkola w Powsinie przy ul. Latoszki oraz przyspieszeniu o rok budowy żłobka w Wilanowie. (...) moje głosowanie miało wymiar czysto symboliczny (...) :lol: :lol: :lol: - "symboliczny"? - tłum...
24 wrz 2017, 17:26
Forum: Infrastruktura drogowa
Temat: Latarnie czy iluminacja świąteczna?
Odpowiedzi: 36
Odsłony: 1736

Re: Latarnie czy iluminacja świąteczna?

A tak przy okazji - mam nadzieję, że z równą (a nawet proporcjonalnie do wydanej kwoty większą) pasją piętnuje Pani wydanie 19 mln na szkalowanie przez władzę grupy obywateli jaką są sędziowie. Za taką kwotę można zrobić naprawdę wiele dobrego dla ogółu. Z budżetu Wilanowa? Nie, ale rozumiem, że je...
23 wrz 2017, 23:32
Temat: Nowe stacje rowerowe Veturilo
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 1057

Re: Nowe stacje rowerowe Veturilo

Gdzie wysłać kwiaty?

Wyszukiwanie zaawansowane