Znalezione wyniki: 492

autor: Floyd
dzisiaj, 19:56
Forum: Kultura, sport i edukacja
Temat: Budowa kolejnych szkół w Wilanowie
Odpowiedzi: 39
Odsłony: 2275

Re: Budowa kolejnych szkół w Wilanowie

Masakra - kolejna szkoła w tym rejonie.
Proponuję zająć się codziennym koszmarem komunikacyjnym mieszkańców okolicy, w której placówki edukacyjne powstają "jak grzyby po deszczu", a usprawnienia komunikacji jak nie było tak nie ma.
dzisiaj, 19:53
Forum: Ostoja Wilanów
Temat: Poranne korki
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 1908

Re: Poranne korki

Niestety kwestia szlabanów jest problematyczna z kilku przyczyn, po pierwsze, o ile dobrze pamiętam przewodniczący wspólnoty wielokrotnie podkreślał, że za jego kadencji nie pozwoli osiedla zamknąć. Po pierwsze, osiedle to nie jest prywatny folwark członka zarządu. Po drugie, jeśli mieszka w części...
dzisiaj, 19:45
Forum: Komunikacja publiczna
Temat: Buspas w Al. Wilanowskiej
Odpowiedzi: 295
Odsłony: 41474

Re: Buspas w Al. Wilanowskiej

Dziś buspas to jedyne realne rozwiązanie, które może skłonić część kierowców do przesiadki do zbiorkomu i w ten sposób pomóc wszystkim. Czy na pewno wszystkim, czy tym, którzy już korzystają z autobusów i tym nielicznym, którzy z tego rozwiązania będą chcieli lub będą zmuszeni skorzystać? ;) Jeśli ...
wczoraj, 9:47
Temat: Poranne korki
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 1908

Re: Poranne korki

Ja także uważam, że przyszedł czas na rozwiązania ze szlabanami (a przynajmniej jednym od strony Al. RP).
12 gru 2017, 16:48
Temat: Projekt zmiany MPZP na północ od naszego osiedla
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 1728

Re: Projekt zmiany MPZP na północ od naszego osiedla

color1 pisze:
12 gru 2017, 0:12
opinie waszego podwórka nas nie interesują...
Czy tak trudno wznieść się na poziom choć trochę wyższy od dna?
09 gru 2017, 0:50
Forum: Infrastruktura drogowa
Temat: Serce Dzielnicy - skrzyżowanie Wilanowskiej z Przyczółkową/Wiertniczą
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 947

Re: Serce Dzielnicy - skrzyżowanie Wilanowskiej z Przyczółkową/Wiertniczą

Rzadko mam okazję zgadzać się z Panią radną, ale tym razem mam podobne zdanie. Po ukończeniu POW ruch na dojeździe do autostrady, nie tylko do Konstancina, ale i od strony północnej wzrośnie. Dotyczy to mieszkańców dużej części Wilanowa, ale także Stegien, czy Sadyby (Bielan bym w to nie mieszał). R...
07 gru 2017, 14:11
Forum: Rekreacja i zieleń publiczna
Temat: Park przy Ratuszu
Odpowiedzi: 189
Odsłony: 22766

Re: Park przy Ratuszu

Pani radna się zagalopowała i chciałaby decydować o tym kto, kiedy, co i z kim będzie robił.
Kiedyś śpiewał Muniek Staszczyk "... a spod łóżka wylazł biskup" - niedługo Pani radna będzie mówić "wy żyjecie tu bezbożnie, myślicie, że nic nie wiem..."
04 gru 2017, 20:14
Temat: Nowy park w Wilanowie
Odpowiedzi: 168
Odsłony: 12241

Re: Nowy park w Wilanowie

W dzisiejszych czasach fakt organizacji jakichkolwiek konsultacji to ewenement. (...) - wycięto część wypowiedzi nt władzy centralnej - yav Dlatego dobrze, że choć na forum lokalnym są one jeszcze od czasu do czasu organizowane. Poza tym konsultacje mają dotyczyć parku w miejscu tzw. plaży, a nie pa...
04 gru 2017, 15:49
Temat: Sejmu Czteroletniego i Ledochowskiej
Odpowiedzi: 64
Odsłony: 7642

Re: Sejmu Czteroletniego i Ledochowskiej

Dobrze, że pojawiła się możliwość parkowania w tym miejscu. Może z tego rozwiązania skorzysta choć część rodziców, zwłaszcza tych, którzy po odwiezieniu dziecka jadą w kierunku centrum (Sobieskiego, Przyczółkową lub Wilanowską), a nie w kierunku Ursynowa.
29 lis 2017, 23:57
Temat: ul. Klimczaka
Odpowiedzi: 841
Odsłony: 87944

Re: ul. Klimczaka

Tym razem ja mam nadzieję, że żartujesz. W wielu miejscach zachodniej Europy są takie bezpieczne przejazdy dla rowerzystów pod drogami dla pojazdów mechanicznych i nie sądzę, aby rowerzyści czuli się w ten sposób poniżeni .... Jako kierowca i rowerzysta zarazem, nie mam nic przeciwko temu, żeby rowe...
22 lis 2017, 18:07
Forum: Samorząd Dzielnicy i Miasta
Temat: Wybory samorządowe 2018, kandydaci na prezydenta Warszawy
Odpowiedzi: 70
Odsłony: 4613

Re: Wybory samorządowe 2018, kandydaci na prezydenta Warszawy

Natomiast jeśli chodzi o strony na fb, nie znam procedury proszenia o komentarz. Zgodnie z prawem wolności wyrażania swoich poglądów, komentuję wszędzie tam, gdzie widzę taką potrzebę. Jest to jednak dość irytujące, kiedy w różnych miejscach wirtualnego świata trzeba kolejny raz czytać Pani komenta...
21 lis 2017, 12:33
Temat: Fresh market
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 597

Re: Fresh market

Podobno ma to trwać ok. miesiąca.
17 lis 2017, 12:07
Temat: Nowe stacje rowerowe Veturilo
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1903

Re: Nowe stacje rowerowe Veturilo

Kolejnym miejscem powinien być rejon ronda Hlonda przy nowych szkołach. Być może część starszych dzieci mieszkających w rejonie nowych stacji przy Osi czy Nałęczowskiej (które nie mają własnych rowerów, bądź nie chcą ich zostawiać pod szkołami) dojeżdżałaby w ten sposób do szkół, co - choć w minimal...
13 lis 2017, 0:33

Floyd , masz straszne poglądy :O czy uważasz że, tych zazwyczaj biedniejszych i gorzej wykształconych, która źródeł swoich niepowodzeń szuka poza sobą , powinno się wykluczać ze społeczeństwa ??? o niepełnosprawnych nie napiszę bo domyślam się ..... twoje poglądy są wg mnie zbierzne z polityką III ...
10 lis 2017, 18:12

Co do Trzaskowskiego młody, inteligentny i bardzo dobrze wykształcony facet. W dodatku kulturalny, w trakcie publicznych dyskusji nie ujada jak niektórzy spośród jego oponentów. Jest z Warszawy, więc odpada zapewne rozumie potrzeby tego miejsca, w przeciwieństwie do spadochroniarza z Opola, który sw...

Wyszukiwanie zaawansowane