Brak koszy na śmieci - Sobieskiego

Teren Spółdzielni znajduje się w enklawie ulic: Sobieskiego, Nałęczowska, Niemirowska, Goplańska, Królowej Marysieńki, Lentza
Rkrzyzanowski
radny
radny

Re: Brak koszy na śmieci - Sobieskiego

Post autor: Rkrzyzanowski » 20 sie 2011, 20:20

Witam,
dokładnie chodzi mi o miejsca w środku SM Osiedla Wilanów. Owszem jest kilka ławek, ale niestety powinno ich być znacznie więcej. Ławki są potrzebne, a w szczególności osobą starszym.
Jeśli chodzi o kwestie własności to najczęściej tereny zielone jak słusznie Pan zauważył mogą należeć do Spółdzielni, ale nie wszędzie.
Pozdrawiam
Rafał

Ja_cek

Post autor: Ja_cek » 19 sie 2011, 14:01

Witam,
sprawa jest o tyle dziwna, że akurat na Sobieskiego -od planowanej siedziby PZPN do cmentarza -na wysokości Czerwonej Zatoki już kilka miesięcy temu pojawiły się nowe,okrągłe- bardzo eleganckie- otoczone ażurowymi listewkami drewnianymi w kolorze brązowym właśnie kosze na śmieci ( przy najbliższej okazji zrobię zdjęcie).
Obok są też wyremontowane bardzo ładne ławki w podobnym kolorze.
Jesli chodzi o odcinek w drugą strone czyli do Nałęczowskiej to faktycznie takich ładnych koszy brak choć widziałem np. pare zielonych koszy nie tylko na odchody vide kosz na trawniku obok kładki do Instytutu Psychoneurologii ( i nie jest to kosz przystankowy).
Ale wydaje mi się, że akurat trawniki przy 4 piętrowcach są własnością spółdzielni Wilanów i postawienie tam koszy jest w gesti współnoty tego osiedla?
Na tym odcinku przy ścieżce rowerowej oraz przy blokach w kierunku do Biedronki, nie za bardzo jest też gdzie postawić ławki - bo trawnik obok bloków 4 piętrowych jest wąski i zaraz zaczynają sie ogródki z parterów i ogrodzenie.
pozdr
Ja_cek

Rkrzyzanowski
radny
radny

Post autor: Rkrzyzanowski » 19 sie 2011, 13:41

Kosze faktycznie są potrzebne, ale wiesz co jeszcze by się przydało. Ławki.

Pisałem interpelację w tej sprawie

http://bip.warszawa.pl/NR/rdonlyres/000 ... RKJ150.pdf

Niestety, za ustawianie ławek jest odpowiedzialna Spółdzielnia, ponieważ dot. to ich terenu.

Awatar użytkownika
MarcinPuchalski
radny
radny
Kontaktowanie:

Post autor: MarcinPuchalski » 03 cze 2011, 16:07

Witam

Napisałem interpelacje w sprawie koszty czekam na odpowiedz z dzielnicy

Pozdrawiam

Marcin Puchalski
Załączniki
5.jpg
Pozdrawiam

Marcin Puchalski

Radny Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy

email: mpuchals@wp.pl
http://www.facebook.com/PlatformaObywatelskaWilanow

Awatar użytkownika
MarcinPuchalski
radny
radny
Kontaktowanie:

Post autor: MarcinPuchalski » 20 maja 2011, 16:46

Witam

Postaram się dowiedzieć w dzielnicy jakie są szanse na postawienie nowych koszy na śmieci wzdłuż ul. Sobieskiego.

Pozdrawiam

Marcin Puchalski
Pozdrawiam

Marcin Puchalski

Radny Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy

email: mpuchals@wp.pl
http://www.facebook.com/PlatformaObywatelskaWilanow

Bańkowska
przybysz
przybysz

Brak koszy na śmieci - Sobieskiego

Post autor: Bańkowska » 19 maja 2011, 16:16

Ten wpis jest apelem do wszystkich działaczy społecznych z terenu naszego Wilanowa.
Proszę Państwa - potrzebne są kosze na śmieci wzdłuż ulicy Sobieskiego. Jest to trakt spacerowy, chodzą tam zarówno staruszkowie, jak i matki z małymi dziećmi, a przede wszystkim specerowicze z psami. Chciałabym mieszkać w czystej okolicy, naprawdę, ale już przestałam się dziwić, że wzdłuż chodnika poniewierają się puszki, papiery i psie odchody. Ile kilometrów można nosić w garści papierek po np. lodach, lub woniejącą paczuszkę z psią kupą?????
Drodzy działacze!!! W okresie okołowyborczym co dzień w skrzynce miałam stosy waszych ulotek. Pokażcie, że faktycznie istniejecie, nie tylko w okresie gorączki przedwyborczej! Załatwcie
kosze na śmieci, chociaż co pół kilometra jeden!!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „SM Osiedle Wilanów”