Status

Plusy i minusy firm zarządzających naszymi budynkami
kabierki
osadnik
osadnik
Kontaktowanie:

Re: Status

Post autor: kabierki » 07 sty 2015, 10:12

Przyszyły pierwsze rozliczenia, liczba metrów x 7,20 zł

przemoka
bywalec
bywalec
Kontaktowanie:

Post autor: przemoka » 06 sty 2015, 23:50

Dlatego pierwszym krokiem jest szybkie zwołanie mieszkańców, zrobienie zebrania i powołanie zarządu lokatorskiego. A potem to już tylko miesiąc na wypowiedzenie umowy i macie inną firmę, która Was obsłuży. Jakby coś, zapraszam na priv. Pomożemy po sąsiedzku ;-)

Awatar użytkownika
nrafal
autochton
autochton

Post autor: nrafal » 04 lis 2014, 14:13

Ależ oczywiście że możemy. Tylko wszysycy wiemy jak wygląda to w nowych wspólnotach. Najmniej mija rok.
We wspomnianej zdrowej przez ten czas zarzadca zrobił długi przez nie płacenie rachunków, nie zmienił taryfy w RWE z budowlanej itd itp.
Tylko głupiec ma porządek geniusz panuje nad chaosem

henryk
autochton
autochton
Kontaktowanie:

Post autor: henryk » 04 lis 2014, 14:09

Przeciez zawsze mozecie ja zmienic

Awatar użytkownika
nrafal
autochton
autochton

Post autor: nrafal » 04 lis 2014, 14:00

Bazując na informacjach o problemach z firmą zarządzającą "mianowaną" przez Robyg na osiedlu Zdrowa boję się co będzie tutaj.
Generalnie w sytuacji w której tak naprawdę deweloper wybiera zarządcę jestem pełen obaw co do rzetelności w zakresie dochodzenia rękojmi w imieniu wspólnoty.
Mam nadzieję że się myle
Tylko głupiec ma porządek geniusz panuje nad chaosem

Awatar użytkownika
fartek
osadnik
osadnik
Kontaktowanie:

Post autor: fartek » 04 lis 2014, 13:34

Odświeżam wątek, ponieważ właśnie pojawiła się informacja, że Osiedle Królewskie Etap I będzie zarządzane przez firmę Status - poszukałem w internecie i najpierw natknąłem się na same negatywne opinie, ale później znalazłem też te pozytywne. Które inwestycje w Wilanowie są/były zarządzane przez tę firmę? Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się jakimiś doświadczeniami poza tymi dwoma powyżej?

Kucowa
przybysz
przybysz
Kontaktowanie:

uwagi n/t zarządców

Post autor: Kucowa » 30 gru 2013, 16:23

Pozwoliłam sobie odpowiedzieć, choć to bardzo stary wątek... Na temat tej firmy można znaleźć sporo kiepskich opinii, niestety rzadko się zdarza by Ci, którzy są zadowoleni pisali o tym :( I to nie tylko w kwestii firm zarządzających, ale również na inne tematy/produkty/usługi. Z tego co wiem, to Status działa w jednej wspólnocie w Wilanowie i ludzie są zadowoleni. Wiem, że były tam problemy z deweloperem (zresztą...kto ich teraz nie ma), a firma zarządzająca pomogła i wspólnie wywalczyli odszkodowanie oraz naprawę usterek.

cejro
przybysz
przybysz
Kontaktowanie:

Status

Post autor: cejro » 20 paź 2011, 16:34

Powiem co nieco o tej firmie, ponieważ miałem z nimi kontakt w poprzednim mieszkaniu. Ocena ogólna to: mierna, raczej odradzam. Bardzo trudno się z nimi skontaktować, są małą firmą więc jak jest sezon urlopowy, albo dłuższe wolne to zapomnij że ktokolwiek odbierze telefon. Nie wiem z czego to wynika ale są ciągłe problemy ze sprawami księgowymi, a to stany się nie zgadzają a to pojawiają się odsetki od zadłużenia którego nie ma... innymi słowy sam musisz musi trzymać rękę na pulsie bo polegać na ich księgowości nie można.

Reszta to chyba typowe dawanie ciała z terminami, itp.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zarządzanie nieruchomościami”