fot. fundacja Nasze Miasteczko

Handel i usługi

Dziś na forum e-Wilanow.pl odkryłem ciekawy temat dotyczący budowy Lidl na osiedlu Królewski Prak. Użytkownik dfape zadaje pytanie jak Lidl wpłynie na inwestycje? Tego na razie nie wiemy, na pewno wśród mieszkańców osiedla pojawia się wiele znaków zapytania.

Pojawiają się też przypadkowe zdarzenia takie jak np. niespodziewany wypadek w wyniku którego samochód najechał na zdrowe drzewo.

Fundacja NASZE Miasteczko na swoim profilu powyższe zdarzenie komentuje w następujący sposób:

"Wyglada na to, że jak domniemamy, w miejscu planowanego Lidla, ktoś niechcący najechał na zdrowe drzewo, tam gdzie ma być nowy, będący oznaką postępu cywilizacyjnego i dobrobytu społeczeństwa pas zjazdowy dla szybko jadących aut w miejscu gdzie obowiązuje 50km/h. Drzewa teraz już nie trzeba będzie wycinać przecież się przewróciło... Oceńcie Państwo sami."

W dniu wczorajszym radna pani Szubińska-Piszczek poinformowała na forum e-Wilanow.pl o planowanym spotkaniu pomiędzy Przewodniczący Komisji Strategii i Planowania Przestrzennego a inwestorem.

Zapraszamy do dyskusji. Temat dostępny jest obecnie na forum: Przestrzeń publiczna, Handel i usługi, do niedawna był umieszczony na forum osiedla Królewski Park